آخرین تلاش بداهه برای تزریق برخی از مطالب جدید در شبکه های پیشگیری شده از بیماری همه گیر کروناویروس از ABC صورت می گیرد ، که برنامه هایی را برای اولین بار اعلام کرد خانواده دیزنی Singalong برنامه ویژه این برنامه پنجشنبه 16 آوریل ساعت 8 شب پخش می شود. مطابق با انتشار مطبوعات ، این “هنگامی که آهنگهای دیزنی مورد علاقه خود را از خانه هایشان می گیرند ، با خانواده های خود افراد مشهور را نشان می دهد. میهمانان ویژه که برای اجرای از راه دور و اجراهای از راه دور تأیید شده اند عبارتند از: کریستینا آگویلرا ، ارین اندروز ، بابی بونز ، مایکل بوبل ، کریستین شنووت ، آولیشی کراوالو ، لوک ایوانز ، جردن فیشر ، جاش گاد ، دریک هوف ، جولیان هاول ، کری آن اینبا ، شهر کوچک کوچک کنی اورتگا ، دونی اسودوند ، توماس روت ، عنبر رایلی ، جان استاموس و بسیاری دیگر. “

دیزنی نوید آهنگ هایی از کلاسیک هایی مانند پری دریایی کوچک، زیبایی و جانور، موانا، داستان اسباب بازی، و البته) منجمد. تکین “یک شخصیت متحرک برای راهنمایی اشعار روی صفحه نمایش” ارائه خواهد شد. این فرض می کند که فرزندان شما می توانند بخوانند ، اما وقتی دیده اید منجمد قبلاً 800 بار ، شاید این غیر از نکته باشد.

مطلب پیشنهادی  همه چیز جدید در دیزنی پلاس در ماه اوت

ویژه این برنامه همچنین PSA را در مورد تغذیه آمریکا و اهمیت کمک به افرادی که در این مدت بسیار چالش برانگیز در تاریخ کشور ما به افراد نیازمند و گرسنه کمک می کنند ، نشان می دهد. اگر می خواهید درباره این برنامه اطلاعات بیشتری کسب کنید ، وب سایت آنها FeedingAmerica.org/FeedTheLove است.

خانواده دیزنی Singalong به گروه در حال رشد برنامه نویسی از کانال های در حال تلاش برای پر کردن سوراخ در برنامه های آنها ناشی از تاج پیوست. CBS های یکشنبه شب را پخش می کند ، در حالی که ESPN برای کمک به پوشش کمبود ورزش های زنده ، به برنامه نویسی های قدیمی WrestleManias و Disney Disney اقدام کرده است.

گالری – فیلم هایی که نباید در دیزنی تماشا کنید +: