بعد از یک تابستان کجا آکادمی چتر این سرویس به طور معمول در بین پربیننده ترین برنامه های Netflix قرار داشت ، سرویس پخش جریانی اعلام کرد امروز نمایش برای سومین فصل در آینده برمی گردد.

بر اساس مجموعه کتاب های کمیک توسط جرارد وی و گابریل با ، و ایجاد شده توسط استیو بلکمن ، آکادمی چتر اولین بار در ماه فوریه سال 2019 در Netflix به نمایش درآمد. فصل دوم در جولای گذشته دنبال شد. این نمایش یک خانواده خوانده خواهر و برادر ابرقهرمان را دنبال می کند. در این بازیگران الن پیج ، تام هاپر ، دیوید کاستاندا ، امی راور-لمپمن ، رابرت شیهان ، آیدان گالاگر و کلم فیور حضور دارند.

انتظار می رود پیج ، هاپر ، کاستاندا ، راور-لمپمن ، شیهان ، گالاگر و فیوره برای فصل 3 به همراه بلکمن به عنوان مجری برنامه و تهیه کننده حضور داشته باشند. در فصل اول ، این نمایش خواهران و برادران را دنبال می کرد زیرا آنها برای جلوگیری از آخرالزمان تلاش می کنند. در فصل دوم آنها به گذشته سفر می کنند و برای جلوگیری از شیطان پرستی های آخرالزمانی می جنگند. نتیجه گیری فصل 2 در یک کلیفانجر به پایان رسید که می تواند مستقیماً به فصل 3 منتهی شود.

مطلب پیشنهادی  تماشا کنید دانیل رادکلیف فصل اول "هری پاتر" را بخوانید

طبق گفته نیلسن ، فصل 2 از آکادمی چتر هنگام اکران در ماه جولای ، بیشترین تماشا در کل استریم ها (نه فقط Netflix) بود. تاریخ انتشار برای آکادمی چتر فصل 3 هنوز اعلام نشده است اما برنامه ریزی شده است که تولید آن در فوریه سال 2021 آغاز شود. هر دو فصل گذشته ده قسمت داشت.

گالری – بهترین نمایش های Netflix که احتمالاً تماشا نمی کنید: