اگرچه اولین بار ماه گذشته گزارش شد ، اما اکنون رسمی است: دنباله ای که بسیار مورد انتظار است آمدن 2 آمریکا از سینما رد می شود و در عوض مستقیم به Amazon Prime Video می رود ، که این عنوان را از Paramount Pictures به دست آورد. در بیانیه مطبوعاتی ، آمازون اعلام کرد که این فیلم را که قبلاً برای اولین بار در حدود کریسمس ساخته شده بود ، در 5 مارس 2021 منتشر خواهد کرد.

سرویس پخش جریانی حق پخش فیلم را در بیش از 240 کشور در سراسر جهان حفظ خواهد کرد. بیانیه مطبوعاتی همچنین شامل خلاصه داستان دقیق تری از این کمدی است:

در کشور سرسبز و سلطنتی زاموندا واقع شده است ، پادشاه آکیم (ادی مورفی) که به تازگی تاجگذاری کرده و معتمد معتمدش سممی (تالار آرسنیو) یک ماجراجویی کاملاً خنده دار را آغاز می کنند که آنها را وادار به گشت و گذار در جهان از کشور بزرگ آفریقایی خود به منطقه می کند. از کوئینز ، نیویورک – جایی که همه چیز شروع شد. علاقه مندی های اصلی بازیگران از فیلم Coming to America (بازگشت به آمریکا) از جمله King Jaffe Joffer (James Earl Jones) ، Queen Lisa (Shari Headley) ، Cleo McDowell (John Amos) ، Maurice (Louie Anderson) و خدمه آرایشگاه خوش رنگ است. Wesley Snipes، Leslie Jones، Tracy Morgan، Jermaine Fowler، Bella Murphy، Rotimi، KiKi Layne، Nomzamo Mbatha و Teyana Taylor به این گروه پر ستاره می پیوندند و Coming 2 America را به عنوان مورد انتظارترین فیلم کمدی سال معرفی می کنند.

اولین آمدن به آمریکا اولین بار در سال 1988 در سینماها به نمایش درآمد. دنباله توسط اصلی نوشته شده است آمدن به آمریکا نویسندگان دیوید شفیلد و باری دبلیو بلاستین با سیاه و سفید کنیا باریس خالق. کریگ بروور کارگردان است. (جان لندیس اولین فیلم را کارگردانی کرد.)

مطلب پیشنهادی  سام نیل از اتحاد دوباره با کلاه آلن گرانت بسیار هیجان زده است

این اطلاعیه چند روز پس از آن منتشر شد که برادران وارنر برای اولین بار اکران کرد Wonder Woman 1984 در HBO Max در روز کریسمس ، حتی رقابت جریانی بیشتری را به تعطیلاتی که قبلا دارای Pixar بود ، اضافه کرد روح در آن روز نیز در دیزنی +. به جای جنگیدن برای عناوین ، آمدن 2 آمریکا در اوایل ماه مارس مورد توجه قرار خواهد گرفت.

گالری – بهترین پوسترهای فیلم کمدی تاریخ: