در بعضی از مناطق کشور – به عنوان مثال مانند جورجیا – سالنهای سینما به محض هفته آینده قادر به افتتاح خواهند بود. کلمه کلیدی وجود دارد قادر. فقط به این دلیل که آنها می توانند ، به معنای آنها نیست ، زیرا غرفه داران خطرات باز کردن درهای خود را قبل از اینکه همه گیر کرونویوس کاملاً تحت کنترل باشد وزن می کنند.

مسئله دیگر تئاترها اینست که بدانند چه چیزی را نشان می دهند حتی اگر هفته آینده آنها بازگشایی شوند. فصل تابستانی 2020 اساساً در این مرحله به تعویق می افتد و هر استودیوی بزرگ همه عناوین بزرگ آنها را از آوریل ، مه و ژوئن تا اواخر امسال یا حتی تا سال 2021 به تعویق انداخت. امروز ، بزرگترین زنجیره تئاتر کشور ، AMC اعلام کرد تئاترهای آن حداقل بسته خواهد شد تا زمانی که هالیوود چیزی را مانند برنامه انتشار منظم از سر بگیرد.

در اینجا بیانیه آنها در مورد اخبار (از طریق THR):

همانطور که ما برنامه ریزی مجدد خود را شروع می کنیم ، سلامتی و ایمنی میهمانان و همکاران ما بالاترین اولویت ما است. برای اینکه بتوانیم باز کنیم ، به یک برنامه منظم از برنامه های جدید تئاتر تئاتر نیز نیاز داریم که مردم را از بازگشت به سینماهای سینمایی مورد علاقه خود هیجان زده کند. این گروه های بلوک قرار است تابستان امسال برگردند ، با شروع ترانه های وارنر برادران و مولان دیزنی ، که بسیاری از عناوین اصلی دیگر نیز بلافاصله پس از آن برنامه ریزی شده اند.

تنت در حال حاضر برای انتشار در تاریخ 17 ژوئیه برنامه ریزی شده است. مولان در ابتدا در تاریخ 27 مارس در سینماها انتظار می رفت. تاریخ انتشار جدید آن 24 ژوئیه است. البته برای انتقال هیچ یک از این تاریخ ها خیلی لازم نیست. اگر کشور در ماه مه یا ژوئن برخی اوقات موارد جدیدی را در پرونده ها تجربه کند ، می تواند آخرین کاسه برای برادران وارنر و دیزنی باشد. اگر AMC به این طرح توجه داشته باشد و چیزی به تأخیر می افتد تنت و مولان، در آن زمان آنها تا حدودی در حدود 14 اوت باز نمی شوند ، چه موقع Wonder Woman 1984 در حال حاضر برنامه ریزی شده است مگر اینکه که بیش از حد برمی گردد ، و غیره و غیره.

مطلب پیشنهادی  "دون" دنیس ویلنوو یک عکس جدید را رونمایی می کند

این به شما نشان می دهد که چقدر سخت است که بتوانید سینماها را به عقب و در حال اجرا کنید. این فقط کنترل ویروس نیست. برای نشان دادن فیلم نیز باید فیلم وجود داشته باشد – و بسیاری از این فیلم ها آنقدر هزینه دارند که بتوانند آن را بسازند و به بازار عرضه کنند که استودیوها برای انتشار یک رویکرد جزئی را انتخاب نکنند. به عنوان مثال اگر سینماهای گرجستان باز است ، اما بقیه کشور همچنان بسته است ، دیزنی نمی گذارد اجازه دهد مولان به اندازه کافی تئاترها باید باز باشند تا ارزش مالی خود را داشته باشند. این بدان معناست که حتی ممکن است منتظر بازگشایی تئاترها حتی طولانی تر از آنچه فکر می کردیم باشیم.

گالری – چیزی که از رفتن به سینمای سینما بیشتر از دست می دهیم: