چه کسی فکرش را می کرد تور جهانی ترولز آیا تجارت فیلم تغییر خواهد کرد – احتمالاً برای همیشه؟

این عاقبت غیرقابل تحمل فیلم انیمیشن رنگارنگ ، حداقل برای لحظه ای ، تجارت فیلم را به سمت وارونه سوق داد. اول ، Universal Pictures تصمیم جسورانه گرفت که از انتشار تئاتر فیلم فیلم چشم پوشی کند. در عوض ، آنها فیلم را مستقیماً به VOD سوق دادند ، جایی که خانواده هایی که به دلیل همه گیر کورو ویروس در خانه به دام افتاده اند ، فیلم را به تعداد رکورد اجاره کردند.

در ابتدا ، یونیورسال می گوید این نسخه کاملاً یک راه حل کوتاه مدت در طول همه گیری است. اما مقاله ای در این هفته در مجله ی وال استریت در باره تور جهانی ترولزموفقیت خارج از سینما به نقل از جف شل Universal گفت: “نتایج برای تور جهانی ترولز از انتظارات ما فراتر رفته و قابلیت استفاده از PVOD را نشان داده است … به محض بازگشایی تئاترها ، انتظار داریم فیلم ها در هر دو قالب منتشر شود. “

ظاهرا آخرین نی برای تئاترهای AMC ، بزرگترین زنجیره تئاتر کشور بود. آدام آرون ، مدیرعامل AMC در نامه ای سرگشاده به یونیورسال نوشت:

این تغییر اساسی توسط یونیورسال به الگوی تجاری که در حال حاضر بین دو شرکت ما وجود دارد ، چیزی غیرقابل قبول برای ما محسوب نمی شود و از نظر قاطع پذیرفتنی نیست برای AMC Entertainment ، بزرگترین مجموعه سینمای جهان. با پیشروی ، AMC هیچ فیلم جهانی را در هیچ یک از 1000 تئاتر ما در سطح جهانی با این شرایط مجاز نمی کند.

(آنها آن بخش را جسورانه کردند ، نه من.)

یونیورسال قبلاً با بیانیه خود پاسخ داده است ، و می نویسد: “هدف ما از آزادی ترول ها: تور جهانی در PVOD برای سرگرمی به افرادی که در خانه پناه می برند ، ارائه شده است ، در حالی که سالنهای سینما و سایر اشکال سرگرمی در خارج از دسترس نیست. براساس پاسخ مشتاقانه به فیلم ، اعتقاد داریم كه ما حامی صحیح را انجام دادیم … ما به تجربه تئاتری کاملاً ایمان داریم و هیچ خلاف اعلامی نکرده ایم. همانطور که قبلاً بیان کردیم ، پیش می رویم ، انتظار داریم فیلم های آینده را مستقیماً به سینماها و همچنین در PVOD اکران کنیم وقتی که این توزیع توزیع معقول شود. “

مطلب پیشنهادی  قسمت 8 سریال برتر "ببر پادشاه" روز یکشنبه در نتفلیکس

بسیاری از این صحبت های سخت فقط همین است – در حالی که در حال حاضر تئاتر مجاز به بازگشایی در چند ایالت در حال حاضر است ، AMC قبلاً گفته است که آنها قصد ندارند مشتریان را به عقب دعوت کنند تا زمانی که هالیوود (منهای جهانی ، حدس می زنم) شروع به پخش فیلم کند. مرتباً دوباره ، که به نظر می رسد در اوایل ژوئیه در اوایل. Universal هیچ فیلم را تا 25 سپتامبر که از زمان راه اندازی مجدد آنها برنامه ریزی شده است ، نداریم کادوی به دلیل حضور در سینماها از آن زمان تا الان چیزهای زیادی می توانند تغییر کنند – به ویژه اگر سینماها در ماه ژوئیه بازگشایی نشوند و فیلم های بزرگ بیشتری به VOD بروند. و باز هم ، همه اینها به این دلیل آغاز شد تور جهانی ترولز، مهمترین فیلم در یک نسل ، ظاهرا.

گالری – چیزی که از رفتن ما به فیلم ها بیشتر از دست می دهیم: