یاکو! واکو! نقطه! … بازیگران و سازندگان پارک ژوراسیک؟

این چیزها در واقع نزدیکتر از آن چیزی است که شما تصور می کنید. سریال های متحرک Yakko ، Wakko و Dot ، جانوران حیوان، توسط استیون اسپیلبرگ ، مدیر اجرایی تولید شد پارک ژوراسیک. بنابراین یک مقدار منطق متا هالیوود در این کلیپ وجود دارد ، که شامل اولین تقلید هدیه فیلم در بیش از 20 سال است. اسپیلبرگ و برادران وارنر بازگشتند ، پارک ژوراسیک سبک ، برای سری جدید خود که ماه آینده به Hulu می آید.

این کلیپ به عنوان بخشی از یک پنل مجازی NYCC برای احیای مجدد پخش شد. می توانید کل پانل را در زیر تماشا کنید. این کلیپ حدود 18 دقیقه شروع می شود.

سبک بصری قطعاً مانند سری های قدیمی است – اگرچه انیمیشن رایانه ای نسبت به کاریکاتورهای دستی که از روزهای گذشته کشیده شده اند ، ظاهر پاک تری به شما می دهد. در ابتدا دیدن برادران وارنر که بسیار براق به نظر می رسد کمی ناخوشایند است. در خلاصه داستان رسمی احیا آمده است:

آنها برگشته اند! برادران وارنر، یاکو و واکو ، و خواهر وارنر دات ، اوقات زیادی را پشت سر می گذارند و در زندگی هرکسی که ملاقات می کند ویران و آزار می دهند. پس از بازگشت به خانه محبوب خود ، برج آب برادران وارنر ، جانوران حیوان وقتی در استودیو شل می شوند ، وقت خود را در ایجاد هرج و مرج و اغتشاش کمیک تلف نکنید و جهان را به زمین بازی شخصی خود تبدیل کنید. پیوستن یاکو، Wakko و Dot ، شخصیت های مورد علاقه طرفداران Pinky and the Brain نیز برای ادامه تلاش خود برای سلطه بر جهان بازمی گردند.

جانوران حیوان با 13 قسمت جدید در 20 آبان در Hulu برمی گردد.

مطلب پیشنهادی  دنیای دیزنی ، بازگشایی جهانی شامل کاهش ظرفیت خواهد شد

گالری – احیای شوهای تلویزیونی مورد علاقه ما: