توجه، زندگینامه Aretha Franklin با بازی جنیفر هادسون ، هفت ماه دیگر به تأخیر افتاده است. MGM فشار داده است توجه از شکاف 15 ژانویه تا 13 آگوست. این فیلم در ابتدا قرار بود از روز پلتفرم کریسمس رونمایی کند ، اما در ماه جولای ، آخر هفته مارتین لوتر کینگ جونیور به اکران گسترده ای منتقل شد. با این حال ، از آنجا که وضعیت فیلمبرداری مانند همیشه متزلزل است ، توزیع کننده تصمیم گرفت آن را حتی بیشتر تنظیم کند.

این بیوگرافی به کارگردانی لیزل تامی ساخته شده و زندگی و حرفه ملکه روح را بازی می کند که توسط هادسون برنده اسکار بازی می شود. بقیه بازیگران توسط Forest Whitaker به عنوان C.L. فرانکلین ، مارلون ویانز در نقش تد وایت ، مری جی. بلیژ در نقش دینا واشنگتن و تیتوس برگس در نقش روحانی دکتر جیمز کلیولند. در ماه ژوئن ، MGM پیش نمایش تبلیغاتی ویژه ای را برای آن منتشر کرد توجه، که نگاهی اجمالی به عملکرد خیره کننده هادسون می اندازد.

مطلب پیشنهادی  محصولات ویژه تعطیلات بادام زمینی امسال از تلویزیون پخش نمی شوند

ناامیدکننده است که ببینیم چنین فیلمی که پیش بینی می شود دوباره به عقب رانده شود. همانطور که اثرات Covid-19 آشکار می شود ، تجارت تئاتر سینما همچنان متحمل رنج می شود. در ماه ژوئیه ، برای آن قابل قبول به نظر می رسید توجه تا در ژانویه نسخه گسترده ای داشته باشد. اما هرچه به اواخر سال 2020 نزدیک می شویم ، آشکار می شود که بازیابی سالن های سینما چه در داخل و چه در خارج از کشور زمان بیشتری می برد.

Tomb Raider 2 یکی دیگر از تولیدات MGM است که به دلیل ویروس کرونا سرنوشت آن تغییر یافته است. در سپتامبر 2019 ، فیلم برای اکران در 19 مارس 2021 تنظیم شد. MGM اکنون کشیده است Tomb Raider 2 از تقویم آن به طور کامل در این فیلم اکشن آلیشیا ویکاندر با کارگردانی بن ویتلی در نقش لارا کرافت شکارچی گنج دوباره تکرار شده است.

گالری – بهترین موسیقی متن فیلم قرن 21st: