در حالی که آنها هنوز تاریخ انتشار واقعی آن را اعلام نکرده اند ، امروز دیزنی – به عنوان بخشی از تغییرات گسترده در تقویم انتشار آنها که شامل عقب نشینی کل فاز چهارم جهان سینمایی مارول است ، فاش کرد. مولان و کشتی جنگی، و به تعویق انداختن ایندیانا جونز 5 حداقل یک سال – که اقتباس شرکت از سری کتاب های محبوب بزرگسالان جوان است آرتمیس فاول در مجموع یک نسخه تئاتر را دور می زند و در عوض “منحصرا” مستقیماً به سرویس پخش شرکت ، Disney + می رود.

این فیلم در ابتدا قرار بود در تاریخ 29 مه سال 2020 در سینماها افتتاح شود. این نتیجه کمی غم انگیز است آرتمیس فاول، که سال ها و سال ها در هالیوود در حال توسعه است. (مجموعه کتاب های Eoin Colfer از سال 2001 شروع به انتشار کرد.) دیزنی مبلغ 125 میلیون دلار را برای این فیلم هزینه کرد ، بنابراین تئاترهای فرسوده ضرر عمده درآمد بالقوه را نشان می دهند. (اگر می خواهید حدس بزنید که این فیلم مانند یک فلاپ به نظر می رسد ، و بنابراین این حرکت به معنای بسیار کمتری از آن است که به نظر برسد ، به خصوص بعد از اینکه پول را برای دیزنی در کمپین بازاریابی تئاتر فیلم پس انداز می کنید) ، درست پیش می روید. .)

مطلب پیشنهادی  Netflix اولین تریلر جالب برای "شیطان تمام وقت" را آغاز می کند

نظر رئیس جمهور دیزنی ، ریکی استراوس در مورد این خبر:

از آنجا که مخاطبان تا حد زیادی قادر به حضور در سینماها در محیط فعلی نیستند ، ما از ارائه نمایش برتر “Artemis Fowl” در دیزنی + هیجان زده می شویم. کارگردان کنت براگ و بازیگران تماشایی او بینندگان را مستقیماً وارد دنیای پر جنب و جوش و خیالی کتاب محبوب می کنند که طرفدارانش سالهاست منتظر دیدن آن هستند. این سرگرمی عالی خانوادگی است که علاوه بر این در ترکیب تابستانی دیزنی + است.

و اینجا جدیدترین تریلر فیلم است:

هنگامی که دیزنی فاش کرد این پست را به روز خواهیم کرد آرتمیس فاولاولین تاریخ در Disney +.

گالری – بهترین نمایش های تلویزیونی در دیزنی +: