حتی جالب تر از چشم انداز یک جدید بورات فیلم Borat Moviefilm بعدی عنوان است (بسیار خوب) – جدید است بورات تور مطبوعاتی ، با حضور ستاره و خالق ساچا بارون کوهن در شخصیت به عنوان روزنامه نگار معروف قزاقستان بورات ساگدیف برای مقابله با انواع روزنامه نگاران وحشتناک و مجریان تلویزیون. شب گذشته ، نوبت جیمی کیمل بود که با قدرت بی نظیر آن مواجه شود بورات دستگاه روابط عمومی

در یک بخش طولانی ، بورات با استفاده از فن آوری پیشرفته مانند چوب چنگ زدن ، که قبلاً استفاده می کرد … خوب کیمل را برای “کرونا-وروس” های کشنده آزمایش کرد … فکر می کنم احتمالاً می توانید حدس بزنید. بسیاری از افراد فوق العاده غیرانتظامی نیز وجود داشتند. شوخی هایی که نمی توانم آنها را دوباره در اینجا چاپ کنم ، اخراج می شوم ، کوزه ادراری که گویا از مجری های برنامه تلویزیونی Conan O’Brien و Jimmy Kimmel است و ظاهر دختر بورات است. در پایان همه چیز ، بورات و کیمل شلوارشان را خاموش کرده بودند و سانسور کنندگان ABC کاملاً تمرین می کردند و همه چیز را به نمایش می گذاشتند. تماشا کردن:

مطلب پیشنهادی  غیرممکن 7 برای از سرگیری فیلمبرداری این ماه سپتامبر

من بیشتر از آنچه که در بیشتر فیلمهای کمدی منتشر شده در سال 2020 داشتم ، به این بخش خندیدم. Borat متعاقب Moviefilm، اگر جمعه ، 23 اکتبر در Amazon Prime به نمایش در می آید ، اگر می خواهید نسخه اصلی را دوباره ببینید بورات قبل از دنباله ، آن یکی نیز در Amazon Prime جریان دارد ، اما فقط تا اول نوامبر.

گالری – بهترین فیلم های سفر جاده ای تاریخ: