حتی جالب تر از چشم انداز یک جدید بورات فیلم Borat Moviefilm بعدی عنوان است (بسیار خوب) – جدید است بورات تور مطبوعاتی ، با حضور ستاره و خالق ساچا بارون کوهن در شخصیت به عنوان روزنامه نگار معروف قزاقستان بورات ساگدیف برای مقابله با انواع روزنامه نگاران وحشتناک و مجریان تلویزیون. شب گذشته ، نوبت جیمی کیمل بود که با قدرت بی نظیر آن مواجه شود بورات دستگاه روابط عمومی

در یک بخش طولانی ، بورات با استفاده از فن آوری پیشرفته مانند چوب چنگ زدن ، که قبلاً استفاده می کرد … خوب کیمل را برای “کرونا-وروس” های کشنده آزمایش کرد … فکر می کنم احتمالاً می توانید حدس بزنید. بسیاری از افراد فوق العاده غیرانتظامی نیز وجود داشتند. شوخی هایی که نمی توانم آنها را دوباره در اینجا چاپ کنم ، اخراج می شوم ، کوزه ادراری که گویا از مجری های برنامه تلویزیونی Conan O’Brien و Jimmy Kimmel است و ظاهر دختر بورات است. در پایان همه چیز ، بورات و کیمل شلوارشان را خاموش کرده بودند و سانسور کنندگان ABC کاملاً تمرین می کردند و همه چیز را به نمایش می گذاشتند. تماشا کردن:

مطلب پیشنهادی  جان کلیس بی بی سی را بخاطر حذف قسمت "برج های فاولی" سرخ می کند

من بیشتر از آنچه که در بیشتر فیلمهای کمدی منتشر شده در سال 2020 داشتم ، به این بخش خندیدم. Borat متعاقب Moviefilm، اگر جمعه ، 23 اکتبر در Amazon Prime به نمایش در می آید ، اگر می خواهید نسخه اصلی را دوباره ببینید بورات قبل از دنباله ، آن یکی نیز در Amazon Prime جریان دارد ، اما فقط تا اول نوامبر.

گالری – بهترین فیلم های سفر جاده ای تاریخ: