همه تگرگ بریجتون

نت فلیکس اعلام کرده است که با توجه به تعداد کاملاً غیر قابل تأیید آنها ، سری تولید شده توسط Shonda Rhimes بیشترین رونمایی را در تاریخ سرویس پخش جریانی داشته اند. 82 میلیون خانوار در سراسر جهان این نمایش را در ماه اول اکران تماشا کرده اند. این خیلی فراتر از رکورددار قبلی این مجموعه ، سری فانتزی Henry Cavill است ویچر

به خاطر داشته باشید که این اعداد با چندین هشدار همراه است. حتی اگر 82 میلیون خانوار را دقیق بدانیم ، این تعداد کاربرانی را نشان می دهد که حداقل دو دقیقه از یک محتوا را تماشا کرده اند. این بدان معناست که اگر 2 میلیون نفر همه موارد را binged کنند بریجتون – بر اساس اولین کتاب از مجموعه رمان های جولیا کوین – و 80 میلیون نفر دیگر پس از 15 دقیقه اول بر روی آن وثیقه گذاشتند ، هنوز هم این رکورد را ثبت می کند.

هنوز هم ، شواهد حکایتی نشان می دهد که این نمایش واقعاً یک ضربه بزرگ برای سرویس پخش جریانی است ، که قبلاً اعلام کرده بود قصد دارد فصل دوم را در اواخر بهار امسال تولید کند. اگر به طور اتفاقی ، یکی از مشتاقان مشترک Netflix هستید که نداشته اند نمایش نمونه ، خلاصه داستان رسمی این است:

از Shondaland و خالق کریس ون دووزن ، Bridgerton دنبال Daphne Bridgerton (فیبی داینور) ، دختر ارشد خانواده قدرتمند Bridgerton به عنوان اولین حضور خود را در بازار ازدواج رقابتی Regency London است. به امید اینکه بتواند گام های پدر و مادرش را بپیماید و مسابقه ای را که عشق واقعی برانگیخته است ، در ابتدا چشم انداز دافنه بی رقیب است. اما همانطور که برادر بزرگتر او خواستار رد خواستگارهای احتمالی خود شد ، ورقه رسوایی جامعه عالی که توسط بانوی مرموز خانم ویستلدون نوشته شده بود ، دافنه را بی پروا می کند. وارد دوک بسیار مطلوب و سرکش هوستینگ (Regé-Jean Page) شوید ، که لیسانس و جذابیت فصل را برای ماماهای اولین بار انجام می دهد. علی رغم اعلام اینکه آنها چیزی دیگر نمی توانند ارائه دهند ، جذابیت آنها غیرقابل انکار است و هنگامی که انتظارات جامعه را برای آینده خود درگیر می کنند ، جرقه ها پرواز می کنند.

فصل 2 از بریجتون دومین کتاب از مجموعه کتاب های کوین را اقتباس می کند ، ویکونتی که من را دوست داشت. بهتر است خوب باشد 82 میلیون نمی خواهند ناامید شوند.

مطلب پیشنهادی  تام هنکس ستاره غربی در تریلر «اخبار جهان» است

گالری – جنسی ترین درام های دوره ای برای تماشای بعد بریجتون: