بعدی Star Trek مجموعه های تلویزیونی قلمروهای آشنا را کشف می کنند: ایالات متحده. شرکت، پروژه.

CBS All Access امروز اعلام کرد که صفوف رو به رشد خود است Star Trek سری به زودی spinoff دیگری اضافه می کند: Star Trek: دنیاهای عجیب و غریب جدید، که مطابق با انتشار مطبوعاتی ، “از فصل دو به عنوان مورد علاقه طرفداران خواهد بود Star Trek: Discovery، آنسون مونت به عنوان کاپیتان کریستوفر پیک ، ربکا رومین به عنوان شماره یک ، و اتان پک به عنوان افسر علمی اسپاک. این سریال در دهه قبل از کاپیتان پیک ، افسر علمی اسپاک و شماره یک دنبال می شود تا اینکه کاپیتان کرک سوار بر ایالات متحده شود. تصدی ، زیرا آنها دنیاهای جدیدی را پیرامون کهکشان کشف می کنند. ” پیش نمایش سریال توسط آکیوا گلدسمن ، با داستانی توسط آکیوا گلدزمن ، الکس کورتزمن و جنی لومت نوشته شده است. در فراخوانی یک موعظه در مورد شخصیت هایی که قبلاً در کشتی ای که قبلاً می شناسیم وجود دارد ، ابراز تعجب کرده است دنیاهای جدید عجیباما اجازه می دهیم

CBS All Access دارای اصالت نامربوط دیگری است ، اما به طور فزاینده ای به خانه همه چیز تبدیل می شود پیاده روی طولانی. سرویس پخش با راه اندازی شد Star Trek: Discovery، پیشگفتار اصلی Star Trek. سپس اضافه کردند Star Trek: Picardبا بازی پاتریک استوارت به عنوان شخصیت محبوب او از Star Trek: نسل بعدی. و آنها همچنین در یک نمایش کمدی انیمیشن به نام کار می کنند ستاره Trek: عرشه های پایین انتظار می رود که بعداً در سال 2020 نمایش برتر شود.

مطلب پیشنهادی  دکمه هیو جکمن در "مردان X" بدون سانسور در دیزنی پلاس است

خدمه Enterprise دیده می شود در کشف با الهام از شخصیت های برجسته در اصل Star Trek خلبانی که جفری هانتر را به عنوان کاپیتان پیک ، ماژل بارت به عنوان شماره یک و لئونارد نیموی در نقش اسپاک بازی می کردند. خلبان اصلی پذیرفته نشد ، بنابراین نمایش برای یک خلبان دوم مورد استفاده قرار گرفت ، جایی که کاپیتان کرک ویلیام شاتنر و بیشتر بقیه تیم آشنا سازمانی ابتدا ظاهر شدند. بخش اعظمی از فیلم های آن خلبان اصلی ، “قفس” بعداً در قسمت یک قسمت “The Menagerie” در فصل یک گنجانده شد. خدمه شرکت پایک نیز در کمیک ها و رمان های مختلف ظاهر شده اند ، اما این اولین سریال در حال اجرا است که همه آنها به خودی خود می پردازند. باشد که آنها زنده بمانند و غیره و غیره.

گالری – طرفداران پیچ و تاب و تکان دهنده تلویزیون واقعاً پیش بینی شده: