در حالی که ما با صراحت با احتیاط و بدبین هستیم که هر تابستان در حال بازگشایی است ، یک زنجیره بزرگ فکر می کند این اتفاق می افتد. براساس آخرین مهلت ، سینمارک امروز با سرمایه گذاران تماس گرفت و در آنجا اعلام کرد که قصد دارد تا “اول ژوئیه” را به روی عموم برگرداند. امیدوارم این کار در مراحل مختلف انجام شود ، با ایجاد یک دوره گرمایش تا اواسط ماه ژوئیه که فیلم های بزرگ بعدی که هنوز در تقویم اکران هستند (امیدوارانه) اولین بار خواهند بود.

این چیزی است که مدیران سینمارک باید درمورد برنامه خود بگویند:

گفت: “ما روز اول همه چیز را نخواهیم کرد ، اما رویکرد انگشتان پا را فرو می کنیم.” [Cinemark executive Sean] قمار مدیرعامل سینمارک و مدیرعامل هیئت مدیره مارک زرادی افزود: دو هفته “نمایش محصول کتابخانه ای ، کتابخانه ای با مشخصات بالا” وجود خواهد داشت ، زیرا زنجیره ای انتظار حضور محدود آهسته را دارد. انفجار بزرگ پیش بینی شده در اینجا آخر هفته 17-19 ژوئیه است که در آن وارنر وارنر کریستوفر نولان است در حال انفجار است

آنها همچنین ادعا كردند كه تئاترهای آنها فقط با 20 تا 30 درصد ظرفیت می توانند سودآوری داشته باشند ، بنابراین باید بتوانند در عین حال پول كافی برای ماندن در شغل خود ، مسافت اجتماعی را در تئاترهای خود حفظ كنند. بسته به تقاضا و نگرانی های بهداشت عمومی ، تئاترها بسته به تقاضا و بهداشت عمومی می توانند براساس “ایالتی به ایالت ، ایالت به ولسوالی” باز شوند.

مطلب پیشنهادی  متالیکا در حال کار بر روی قطعه ارکستر برای فیلم "جنگل کروز"

مسلماً این امر به افراد کافی نیاز دارد تا در اوایل ماه ژوئیه – فقط سه ماه از این زمان – به سینماها برگردند تا 20 تا 30 درصد تئاترها را پر کنند. اگر این بزرگ باشد اگر تا آن زمان درمان موثری برای کروناویروس وجود نداشته باشد ، مردم مایل خواهند بود که به لحاظ تئوریکی زندگی خود را ببینند تنت روی صفحه بزرگ؟ راستش را بخواهید ، بعضی ها احتمالاً چنین خواهند شد! اما آیا کافی خواهد شد – و اینکه آیا همه گیری تحت کنترل کافی خواهد بود و حتی گزینه ای را در اختیار آنها قرار خواهد داد – همچنان سؤالات اصلی باقی می ماند.

گالری – چیزی که از رفتن به سینماها بیشتر از همه دلمان برای ما تنگ شده است: