در حال آمدن 2 آمریکا 2 تئاتر نمی آید.

در عوض ، گزارش شده است که این فیلم در معامله ای پرفروش که گفته می شود در محدوده 9 رقمی است ، به جریان خود می رود. مطابق با تنوع، پارامونت پیکچرز در مرحله فروش است آمدن 2 آمریکا، دنباله طولانی مدت کمدی محبوب ادی مورفی در سال 1988 ، برای استودیوی آمازون ، “در معامله ای به ارزش تقریبی 125 میلیون دلار”.

آمدن 2 آمریکا توسط کریگ بروور کارگردانی شد ، وی همچنین سال گذشته مورد تحسین منتقدان مورفی قرار گرفت Dolemite نام من است. این دنباله ، توسط اصلی نوشته شده است آمدن به آمریکا دیوید شفیلد و باری بلاستاین ، نویسندگان فیلمنامه ، به همراه كنیا باریس ، شاهزاده آكیم ادی مورفی و سمی را از آرسنیو هال بازگردانند. این داستان ظاهرا شامل کشف پرنس آکیم از پسری است که دیگر هرگز در آمریکا ندیده است (با بازی جرمین فاولر) و بازگشت او به کشور برای ملاقات با فرزندش و آماده سازی او برای زندگی به عنوان حق امتیاز زاموندان.

مطلب پیشنهادی  قبل از پخش در ایالات متحده ممکن است "تنه" در خارج از کشور باز شود.

به عنوان علاقه مندی به فیلم ، باید به شما بگویم که ظاهراً این فیلم با “گره های پیچیده بازاریابی مصرف کننده با مک دونالد و مارک ویسکی Crown Royal” وارد بازار خواهد شد. من در حال آماده شدن برای یک وعده غذایی بزرگ و شدید مک داول هستم ، من در حال حاضر روزه گرفتن را شروع می کنم.

مطابق با تنوعمنابع ، آمدن 2 آمریکا پیش بینی می شود 18 دسامبر برای اولین بار در آمازون پرایم به نمایش درخواهد آمد. این امر به دنبال انتشار دو فیلم کمدی پرایم در پاییز امسال ، به نمایش در می آید Borat متعاقب Moviefilm در 23 اکتبر. پس از مدت ها در سایه رقبای خود ، به نظر می رسد آمازون می خواهد به عنوان خانه ای از کمدی های بزرگ جریان پیدا کند.

گالری – هر شنبه شب فیلم زنده ، رتبه بندی شده از بدترین به بهترین: