در حال آمدن 2 آمریکا 2 تئاتر نمی آید.

در عوض ، گزارش شده است که این فیلم در معامله ای پرفروش که گفته می شود در محدوده 9 رقمی است ، به جریان خود می رود. مطابق با تنوع، پارامونت پیکچرز در مرحله فروش است آمدن 2 آمریکا، دنباله طولانی مدت کمدی محبوب ادی مورفی در سال 1988 ، برای استودیوی آمازون ، “در معامله ای به ارزش تقریبی 125 میلیون دلار”.

آمدن 2 آمریکا توسط کریگ بروور کارگردانی شد ، وی همچنین سال گذشته مورد تحسین منتقدان مورفی قرار گرفت Dolemite نام من است. این دنباله ، توسط اصلی نوشته شده است آمدن به آمریکا دیوید شفیلد و باری بلاستاین ، نویسندگان فیلمنامه ، به همراه كنیا باریس ، شاهزاده آكیم ادی مورفی و سمی را از آرسنیو هال بازگردانند. این داستان ظاهرا شامل کشف پرنس آکیم از پسری است که دیگر هرگز در آمریکا ندیده است (با بازی جرمین فاولر) و بازگشت او به کشور برای ملاقات با فرزندش و آماده سازی او برای زندگی به عنوان حق امتیاز زاموندان.

مطلب پیشنهادی  این ده فیلم محبوب ترین Netflix تا به امروز است

به عنوان علاقه مندی به فیلم ، باید به شما بگویم که ظاهراً این فیلم با “گره های پیچیده بازاریابی مصرف کننده با مک دونالد و مارک ویسکی Crown Royal” وارد بازار خواهد شد. من در حال آماده شدن برای یک وعده غذایی بزرگ و شدید مک داول هستم ، من در حال حاضر روزه گرفتن را شروع می کنم.

مطابق با تنوعمنابع ، آمدن 2 آمریکا پیش بینی می شود 18 دسامبر برای اولین بار در آمازون پرایم به نمایش درخواهد آمد. این امر به دنبال انتشار دو فیلم کمدی پرایم در پاییز امسال ، به نمایش در می آید Borat متعاقب Moviefilm در 23 اکتبر. پس از مدت ها در سایه رقبای خود ، به نظر می رسد آمازون می خواهد به عنوان خانه ای از کمدی های بزرگ جریان پیدا کند.

گالری – هر شنبه شب فیلم زنده ، رتبه بندی شده از بدترین به بهترین: