فیلمبردار ابیگیل دیزنی ، دختر روی ای دیزنی است – فرزند روی او دیزنی ، برادر والت دیسنی و بنیانگذار شرکت Walt Disney. او یکی از معدود افرادی است که می تواند ادعا کند “عمو والت” عموی او بود.

علی رغم روابط خانوادگی ، ابیگیل دیزنی برای این شرکت کار نمی کند ، و گاهی اوقات به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است – معمولاً وقتی موضوع جبران خسارت کارگران است. در حالی که “اعضای بازیگران” که پارک های موضوعی و تجارت خرده فروشی دیزنی را حفظ می کنند ، دستمزدهای ساعتی کم دریافت می کنند ، مدیران آن ده ها میلیون جایزه دریافت می کنند – نابرابری که در طول سن ابتلا به همه گیر کرو ویروس شدیدتر شده است. به گزارش ایسنا ، دیروز ، ابیگیل دیزنی موضوع توییتر طولانی را منتشر کرد و این شرکت و رهبری آن را به عهده گرفت تا کار 100000 کارمند را برای انجام کار خود درآورد. FT گزارش ، “از برنامه های پاداش اجرایی و پرداخت سود سهام 1.5 میلیارد دلاری در ماه ژوئیه محافظت کنید.”

می توانید کل موضوع دیزنی را پیدا کنید اینجااما در اینجا چند نکته برجسته وجود دارد.

مطلب پیشنهادی  پیش نمایش جدید "جنگ ستارگان: جوخه ها" "Hunted" را تماشا کنید

همانطور که قبلاً در موردش نوشته بودیم – و همانطور که ابیگیل دیزنی آشکارا در موضوع خود اذعان می کند – دیزنی روزهای سختی را پیش رو دارد. تنوع کسب و کار خود که به طور معمول آن را به چنین یک کشتی گیر قدرتمند هالیوود تبدیل می کند ، اکنون آن را آسیب پذیر می کند ، زیرا پارک های تفریحی و کشتی های مسافربری آن برای آینده نزدیک بسته می شوند و ممکن است همچنان شاهد کاهش تقاضا باشیم تا زمانی که واکسن یا درمان قابل اطمینان برای کوروی ویروس وجود نداشته باشد. . با این وجود ، همانطور که ابیگیل دیزنی می گوید “بحران همیشه فرصتی است”. و آنچه او در نهایت می خواهد این است که دیزنی “به افرادی که سحر و جادو را با احترام و عزت و احترامی که بیشتر از درآمد کسب کرده اند ، بپردازد.”

گالری – 15 موردی که بیش از همه از سینما ها از دست می دهیم:

برای دیزنی ثبت نام کنید + اینجا.