در سال 1995 ، کیانو ریوز در یک فیلم علمی تخیلی با نام توطئه گرایانه ظاهر شد جانی منمونیک. این فیلم در “ژانویه 2021” تنظیم شد و جهانی را تصور کرد که اینترنت مکانی خطرناک است و ذهن مردم را مسموم می کند. بنابراین تقریباً همه اینها دقیقاً درست شد ، اما نه حتی جانی منمونیک پیش بینی کرد که اینترنت سال 2021 چقدر عجیب و غریب خواهد شد ، یا اینکه چگونه کیانو در یکی از قسمت های عجیب آن غرق می شود.

ریوز در حال حاضر به عنوان یک شخصیت اصلی در این بازی ویدیویی ظاهر می شود سایبرپانک 2077 در بازی ، شبیه ریوز به عنوان “جانی سیلور هند” ظاهر می شود ، یک راک استار کهنه سرباز جنگ و بد سایبری شد. فراتر از بازوی ربات جانی ، او تقریباً دقیقاً شبیه کیانو ریوز است. وقتی بازیکنان از حالت های مختلف برای تغییر بازی استفاده می کنند – و به ویژه موردی که به آنها امکان می دهد هر شخصیت را در بازی روی مدل بازیکن دیگر قرار دهند – کدام یک از اینها مشکلی ایجاد می کند. به طور خاص ، بازیکنان از این مد برای ایجاد شخصیت “sexbot” به نام اسباب بازی شادی مانند کیانو ریوز استفاده می کردند. و سپس آنها با اسباب بازی شادی رابطه جنسی برقرار می کنند (مانند کیانو ریوز) ، همانطور که شخص در رباتهای جنسی انجام می دهد.

مطلب پیشنهادی  متالیکا در حال کار بر روی قطعه ارکستر برای فیلم "جنگل کروز"

PC Gamer داستان کامل دارد شرکت پشت سر سایبرپانک 2077، CD Projekt Red ، حالت را خاموش کرده و در بیانیه ای گفت ، “مهمترین قانون ما در مورد محتوای تولید شده توسط کاربر ، به ویژه حالت های بازی ، این است که نمی تواند برای دیگران مضر باشد. در مورد مبادله های مدل ، به ویژه مواردی که شامل موقعیت های صریح است ، می تواند توسط افرادی که ظاهر خود را به منظور ایجاد شخصیت در ما به ما قرض می دهند ، چنین درک شود. سایبرپانک 2077” به عبارت دیگر ، داشتن یک رابطه جنسی در بازی ویدیویی با یک شخصیت دیجیتالی اختراع شده و کاملاً خیالی در بازی یک چیز است. رابطه جنسی با شبیه یک فرد بسیار مشهور که قطعاً به CDPR درست نکرده است تا تصور کند که در آینده ای تاریک و علمی تخیلی ، رابطه جنسی دیگری است.

قبل از خاموش شدن حالت ، شخصی این فیلم را بصورت عملی تهیه کرده است. ممکن است NSFW در نظر گرفته شود ، بنابراین مراقب باشید – گرچه واقعاً عجیب تر از هر چیز دیگری است.

خوب ، سرانجام می دانیم که چرا غمگین کیانو اینقدر غمگین بود.

گالری – فیلم های علمی تخیلی که به درستی آینده را پیش بینی می کنند: