حدود دو سال و نیم پیش ، دنی ماسترسون از Netflix اخراج شد مزرعه دامپروری پس از اتهامات وی مبنی بر تجاوز به چندین زن در سالهای 2001 تا 2003. این ادعا ها باعث تحقیقات LAPD شد ، که امروز منجر به دستگیری ماسترسون شد و به سه مورد تجاوز جنسی متهم شد. اگر محکوم شود ، ماسترسون می توانست تا 45 سال به زندان برود.

طبق گزارش سی ان ان ، ماسترسون “متهم به تجاوز به یک زن 23 ساله بین ژانویه تا دسامبر سال 2001 است. وی همچنین گفته می شود در آوریل 2003 به زن 28 ساله و زن 23 ساله مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است. آن سال. ” در بیانیه ای ، وکیل ماسترسون گفت: “آقای ماسترسون بی گناه است ، و ما اطمینان داریم که وقتی سرانجام همه شواهد روشن می شود و شاهدان فرصتی برای شهادت می دهند ، وی از آنجا اخراج می شود.” دو زن دیگر ، ماسترسون را به حمله متهم كردند ، اما دادستان ناحیه از ارائه پرونده در این پرونده ها “یكی از شواهد كافی و دیگری براساس اساس قانون مجازات برای جرم ادعایی” خودداری كرد.

مطلب پیشنهادی  چه کسی کودک یودا را از معبد جدی نجات داد؟

ماسترسون بیشتر به خاطر مسئولیت خود در سایت طولانی مدت فاکس شناخته شده است آن دهه 70 مزرعه دامپروری ملسترسون را با او دوباره به هم پیوست آن دهه 70 اشتون كاتچر ، ستاره ستاره؛ او در طول فیلمبرداری فصل سوم نمایش اخراج شد و این سریال بدون او ادامه داشت. (نتفلیکس همچنین مدیر اجرایی را اخراج کرد که در یک لحظه به یکی از قربانیان ادعا شده ماسترسون گفت که این شرکت ادعای او را باور نمی کند.) ماسترسون با وثیقه 3.3 میلیون دلار آزاد شد و قرار است در 18 سپتامبر به دادگاه بازگردد.

گالری – بهترین نمایش های تلویزیونی سال 2020 تا کنون: