کمیک های Audible و DC با هم همکاری داشتند تا سریال کمیک بوک های نیل گیمان را به بازار عرضه کنند ساندمن به زندگی ، از طریق چیزی غیر از صدا. درام صوتی اقتباس توسط خود گیمن روایت می شود ، زیرا او همچنین به عنوان مدیر خلاق و تهیه کننده اجرایی این سریال فعالیت می کند. در یک بیانیه رسمی مطبوعاتی ، Audible و DC بقیه بازیگران صوتی برجسته را فاش کرده اند ، و اکنون ما حتی بیشتر هیجان زده می شویم ساندمن از قبل

جیمز مک آووی هدایت گروه بازیگران را در عنوان نقش رویا ، حاکم دنیای رویاها رهبری خواهد کرد. وی به تارون اگرتون ، ریز احمد ، کیت دنینگز ، آرتور دارویل ، بیبه نووویت ، مایکل شین ، اندی سرکیس ، ویلیام هوپ ، جوزی لارنس ، جاستین ویویان باند ، میریام مارگولیز و سامانتا مورتون پیوست. در مورد یک ستاره ستاره دار صحبت کنید!

در اینجا خلاصه داستان رسمی Audible است ساندمن:

هنگامی که یک غیبتگر سعی در بدست آوردن تجسم جسمی مرگ (Dennings) در معامله ای برای زندگی ابدی دارد ، در عوض به اشتباه او را برادر کوچکتر Death (مک آویو) به دام می اندازد ، یکی دیگر از هفت خواهر و برادر مانند خدایان معروف به بی پایان که بر جنبه های انسان نظارت دارند. وجود ، از جمله Desire (Bond) و Despair (Margolyes) ، Destiny ، Destruction و Delirium. پس از هفتاد سال حبس ، رویای سرانجام فرار می کند و در تلاش است تا اشیاء گمشده قدرت خود را به دست بیاورد و پادشاهی خود را دوباره بسازد ، دنیای خواب و تخیل به نام The Dreaming. بنابراین یکی از تحسین برانگیزترین و موفق ترین سری رمان های گرافیکی که تاکنون نوشته شده است آغاز می شود.

در عصر مدرن ما ، جایی که فیلم ستاره رادیو را به قتل رسانده است ، دیدن این فهرست از استعدادهای لیست A در پشت یک پروژه درام صوتی طراوت است. در ماه های اخیر ، Audible اقتباس های صوتی دیگری از X-Files ، Assassin’s Creed: Goldو جنگ جنگ جهانیان: جف وین: درام موسیقی. شاید سرگرمی مبتنی بر صدا به گونه‌ای بازگردد که مهم باشد.

مطلب پیشنهادی  دنی دنی ، نویسنده افسانه ای بتمن ، در سن 81 سالگی درگذشت

اولین اقساط سریال چند قسمت ساندمن در 15 ژوئیه آغاز خواهد شد.

گالری – هر فیلم کمیک DC رتبه بندی از بدترین به بهترین: