از chimichangas تا Bob’s Burgers؟

به نظر می رسد که سرانجام مارول و دیزنی اولین قدم های اصلی را برای رسیدن به یک سوم برداشته اند ددپول فیلم ، با این خبر که وندی مولینوکس و لیزی مولینوکس-لوگلین برای نوشتن Deadpool 3 فیلمنامه این جفت بیشتر به عنوان نویسندگان و تهیه کنندگان مجموعه انیمیشن های معروف شناخته می شوند Bob’s Burgers.

این فیلم اولین بار را نشان می دهد ددپول این پروژه از سال گذشته که شرکت مادرش فاکس 20th Century Fox را خریداری کرد ، از طرف مارول ساخته شد. رایان رینولدز به عنوان شخصیت عنوان برمی گردد. بیشتر ، از طریق آخرین مهلت:

جلسات نویسندگان طی یک ماه گذشته برگزار شده است و اخیراً رینولدز با چند نویسنده دیدار کرده است تا صدای آنها را برای قسمت بعدی بشنود. در پایان ، استودیو و رینولدز دیدند که خواهران کاملاً مناسب آنچه می خواستند گرفته اند. این فیلم هنوز در مراحل ابتدایی قرار دارد اما استخدام خواهران مولینوکس اولین گام مهم در دریافت Deadpool بعدی است فیلم در حال تولید است.

رسمی ددپول حساب فیلم با انتشار تصویری از باب بلچر با دو شمشیر ددپول که به پشت بسته شده است ، در مورد این خبر اظهار نظر کرد:

مطلب پیشنهادی  بررسی "Scoob!": شما نمی توانید ترفندهای جدید قدیمی Dynomutts را آموزش دهید

Deadpool 3 باید یکی از مورد انتظارترین فیلم های مارول در خط تولید این کمپانی باشد ، نه فقط به این دلیل که دو مورد اول بسیار چشمگیر بودند ، بلکه به این دلیل که به لطف لطیفه های براندازانه و دارای درجه R خود ، اغلب به هزینه X -مشکلات مردانه و به طور کلی ابرقهرمانان. مارول معروف نیست که انجام دهد هر از آن ، بنابراین اینکه فیلم جدید دقیقاً چقدر به نظر می رسد و مانند دو فیلم قبلی احساس می شود ، یک حس کنجکاوی است. در حال حاضر، Deadpool 3 تاریخ اکران ندارد ، و پروژه هنوز هم در “توسعه اولیه” بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اما این پیشرفت است.

گالری – هر فیلم مردان ایکس ، رتبه بندی از بدترین به بهترین: