قاتل زنجیره ای تلویزیونی معتبر همه بازگشت.

دکستر، سریال های پرطرفدار Showtime در مورد یک متخصص پزشکی قانونی که به عنوان یک قاتل مهتاب (بیشتر قاتلان دیگر) است ، پس از هشت فصل بسته بندی شده با پلاستیک ، در سال 2013 پایان یافت. اما اکنون این نمایش در حال بازگشت است ، مایکل سی. هال ، ستاره اصلی ، قرار است نقش اصلی یک “سری محدود” جدید از 10 قسمت را دوباره تکرار کند. شاید مهمتر از همه ، برنامه نویس اصلی ، کلاید فیلیپس نیز باشد. فیلیپس اصل را گذاشت دکستر بعد از فصل 4.

از طریق هالیوود ریپورتر، اینجا Gary Levine Showtime در مورد اخبار احیا است:

دکستر ، هم برای میلیون ها طرفدار خود و هم برای Showtime ، سریالی خاص است ، زیرا این نمایش موفقیت آمیز سالها پیش به قرار دادن شبکه ما روی نقشه کمک کرد. ما فقط در صورتی می توانستیم این شخصیت منحصر به فرد را مرور کنیم که بتوانیم برداشتی خلاقانه پیدا کنیم که واقعاً شایسته سریال های درخشان و اصلی باشد. خوب ، من خوشحالم که گزارش می دهم که کلاید فیلیپس و مایکل سی هال آن را پیدا کرده اند و ما صبر نمی کنیم تا فیلمبرداری کنیم و آن را به جهانیان نشان دهیم.

اگرچه اکثر طرفداران با این نظر موافق هستند دکستر تقریباً تا فصل 8 روند خود را ادامه داده بود ، جالب است که اگر این سری جدید با همکاری فیلیپس و هال در یک داستان جدید ، این سری جدید “گروه را دوباره به هم برگرداند”. اگر آنها واقعاً تغییر جدیدی در شخصیت برای سال 2020 دارند ، شاید خوب باشد که دوباره او را ببینیم. خوب ، شاید خوب انتخاب درستی از کلمات نیست …

مطلب پیشنهادی  & # 039؛ Goodfellas & # 039 ؛: جزئیات کوچک اما مهمی که ممکن است از دست داده باشید

گالری – بهترین احیای تلویزیونی در سالهای اخیر:

برنامه موبایل ScreenCrush را دریافت کنید