ساعتها بعد پیشتازان ستاره ای: کشف فصل 3 در CBS All Access اولین نمایش را اعلام کرد ، این اعلام کرد که در حال پیشروی با فصل 4 است. شروع تولید در فصل بعد قبل از اینکه فصل قبل به طور کامل نمایش داده شود ، قطعاً واجد شرایط “جسورانه ادامه می یابد” است.

این خبر در ویدیویی ارسال شده به پیاده روی ستاره ایوب سایت رسمی در آن ستاره های Sonequa Martin-Green و Doug Jones و همچنین الکس کورتزمن و میشل پارادایز مجری برنامه حضور دارند که نشان می دهد این نمایش برای فصل چهارم – که تولید آن طی چند هفته آغاز می شود ، در تاریخ 2 نوامبر آغاز خواهد شد.

مارتین-گرین گفت: “من از بازگشت به صحنه بسیار هیجان زده هستم و افزود:” دیدن همه عالی خواهد بود و من فکر می کنم که واقعاً یکدیگر را دوست خواهیم داشت. ” جونز با درک این موضوع گفت: “اینکه حداقل دوباره در یک اتاق باشیم ، حتی اگر نتوانیم همدیگر را فوراً بغل کنیم … من نمی دانم که همه چیز چگونه کار خواهد کرد ، اما من نمی توانم صبر کنم.” این فصل به لطف بیماری همه گیر ویروس کرونا در شرایط غیرمعمول ساخته خواهد شد.

مطلب پیشنهادی  بهترین نمایش های آموزشی در Netflix (این فقط برای کودکان نمی باشد)

فصل جدید کشف که به تازگی پخش از CBS All Access آغاز شده است ، کمی راه اندازی مجدد نرم برای نمایش است که قبلا سالها قبل از وقایع اصلی تنظیم شده بود پیاده روی ستاره ای سلسله. در پایان فصل 2 ، خدمه Discovery قرن ها به آینده اعزام شدند و به آنها سرزمین جدیدی برای کشف در پیاده روی طولانی جهان ، هم به معنای واقعی و هم به استعاره. قسمت های جدید بصورت هفتگی در CBS All Access تا پایان سال 2020 به نمایش در می آیند.

گالری – عناوین عجیب و غریب خارجی برای فیلم های آمریکایی: