ساعتها بعد پیشتازان ستاره ای: کشف فصل 3 در CBS All Access اولین نمایش را اعلام کرد ، این اعلام کرد که در حال پیشروی با فصل 4 است. شروع تولید در فصل بعد قبل از اینکه فصل قبل به طور کامل نمایش داده شود ، قطعاً واجد شرایط “جسورانه ادامه می یابد” است.

این خبر در ویدیویی ارسال شده به پیاده روی ستاره ایوب سایت رسمی در آن ستاره های Sonequa Martin-Green و Doug Jones و همچنین الکس کورتزمن و میشل پارادایز مجری برنامه حضور دارند که نشان می دهد این نمایش برای فصل چهارم – که تولید آن طی چند هفته آغاز می شود ، در تاریخ 2 نوامبر آغاز خواهد شد.

مارتین-گرین گفت: “من از بازگشت به صحنه بسیار هیجان زده هستم و افزود:” دیدن همه عالی خواهد بود و من فکر می کنم که واقعاً یکدیگر را دوست خواهیم داشت. ” جونز با درک این موضوع گفت: “اینکه حداقل دوباره در یک اتاق باشیم ، حتی اگر نتوانیم همدیگر را فوراً بغل کنیم … من نمی دانم که همه چیز چگونه کار خواهد کرد ، اما من نمی توانم صبر کنم.” این فصل به لطف بیماری همه گیر ویروس کرونا در شرایط غیرمعمول ساخته خواهد شد.

مطلب پیشنهادی  Paramount Pushes "Quiet Place 2" و "Top Gun 2" بازگشت به سال 2021

فصل جدید کشف که به تازگی پخش از CBS All Access آغاز شده است ، کمی راه اندازی مجدد نرم برای نمایش است که قبلا سالها قبل از وقایع اصلی تنظیم شده بود پیاده روی ستاره ای سلسله. در پایان فصل 2 ، خدمه Discovery قرن ها به آینده اعزام شدند و به آنها سرزمین جدیدی برای کشف در پیاده روی طولانی جهان ، هم به معنای واقعی و هم به استعاره. قسمت های جدید بصورت هفتگی در CBS All Access تا پایان سال 2020 به نمایش در می آیند.

گالری – عناوین عجیب و غریب خارجی برای فیلم های آمریکایی: