دیزنی + اعلام کرده است که سه ستاره بزرگ حق رای دادن به جمع بازیگران این شرکت خواهند پیوست LEGO Star Wars Holiday ویژه. کلی ماری تران (رز تیکو) ، بیلی دی ویلیامز (“لاندو کالریسیان”) ، آنتونی دانیلز (“C-3PO”) برای شرکت در برنامه انیمیشن قرارداد امضا کردند. علاوه بر این، Star Wars: The Clone Wars استعداد صدا مت لنتر (آناکین اسکای واکر) ، تام کین (یودا ، کوئی گون جین) ، جیمز آرنولد تیلور (اوبی وان کنوبی) نیز در این کار شرکت خواهند کرد.

در ماه آگوست ، دیزنی + ابتدا برنامه ترسناک خود را برای احیای مجدد به اشتراک گذاشت ویژه جنگ تعطیلات جنگ ستارگان، که در سال 1978 از CBS پخش شد. ویژه نامه به اتفاق آرا توسط رد می شود جنگ ستارگان طرفداران ، حتی خود مارک همیل. و با این حال ، دیزنی بار دیگر مفهوم را امتحان می کند. به جز این بار ، از LEGO استفاده می شود. این ایده وحشتناکی نیست ، از لگو جنگ ستارگان بازی های ویدیویی طرف احمقانه حق رای دادن را در آغوش می کشند. جشن Wookies ’Life Day با مینی فیگورهای زیبا Lego که در اطراف می رقصند ، بسیار خوشایندتر است.

در اینجا آخرین خلاصه داستان دیزنی + آورده شده است:

جنگ ستارگان LEGO تعطیلات ویژه ری ، فین ، پو ، چوی ، رز و دسته جمعی را برای یک جشن شاد در روز زندگی به هم می پیوندد. ری با BB-8 ماجراجویی جدیدی را آغاز می کند تا دانش عمیق تری از Force بدست آورد. در معبد مرموز جدی ، او را از طریق لحظات دوست داشتنی در تاریخ سینمایی جنگ ستارگان ، به یک ماجراجویی متقاطع می اندازند ، و در تماس با لوک اسکای واکر ، دارت ویدر ، یودا ، اوبی وان و دیگر قهرمانان و شرورهای برجسته از هر نه حماسه Skywalker فیلم های. اما آیا او او را به جشن روز زندگی باز می گرداند و معنای واقعی روحیه تعطیلات را می آموزد؟

مقدمه کمی به نظر می رسد کارول کریسمسجالب است ، اما حداقل این بدان معناست که ما همه انواع نمایشهای گیج کننده را دریافت خواهیم کرد جنگ ستارگان گذشته به معنای واقعی کلمه هر چیزی بهتر از اصل است جنگ ستارگان ویژه تعطیلات.

Lego Star Wars Holiday ویژه دقیقاً به مناسبت روز زندگی ، در 17 نوامبر ، در دیزنی فرود می آید.

مطلب پیشنهادی  همه فیلم های برادران وارنر که در سال 2021 وارد HBO Max می شوند

گالری – جنگ ستارگان تخم های عید پاک در فیلم ها و تلویزیون: