توسط میزبانان خشن هوگوت! حالا این خبر است!

بازیگران سومین جهان سینمایی مارول بدون عنوان مرد عنکبوتی فیلم بیشتر و بیشتر جذاب می شود. هفته گذشته ، ما شنیدیم که Electro جیمی فاکس به نوعی به فیلم می پیوندد ، حتی اگر شخصیت او برای اولین بار با تکرار کاملا متفاوت از حق رای دادن Spidey ظاهر شد. امروز، هالیوود ریپورتر ادعا می کند که یک شخصیت مارول دیگر به او ملحق خواهد شد – شخصیتی که قطعاً ظاهر او تا حد زیادی توضیح می دهد که چگونه الکترو ظاهر می شود.

THR می گوید که دکتر استرنج بندیکت کامبربچ در سومین شخص تام هالند ظاهر خواهد شد مرد عنکبوتی فیلم هر یک از مارول های قبلی مرد عنکبوتی در این فیلم ها قهرمانان قدیمی MCU حضور داشتند تا به عنوان نقطه مقابل و مربی پیتر پارکر هلند عمل کنند. دکتر استرنج در فیلم جدید به آن نقش خدمت می کند:

این حرکت کامبربچ را در نقش مربی قرار می دهد که قبلا توسط رابرت داونی جونیور ، که تونی استارک / مرد آهنی را در فیلم “مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه” بازی می کرد ، و توسط ساموئل ال جکسون در فیلم “مرد عنکبوتی: دور از خانه” اشغال شده بود ، مورد دوم قرار گرفت. نیک فیوری این نقش به هلند فرصت بازی در مقابل بازیگران فصلی را می دهد ، به پیتر پاركر شخصیتی پدرانه می بخشد و به فیلم ها قدرت ستاره ای بیشتری می بخشد و در عین حال آنها را به جهان بزرگ سینمایی مارول گره می زند.

کامبربچ در حال حاضر دنباله خود را دارد ، دکتر استرنج در مولتیور جنون، که همچنین برای عکسبرداری تقریباً همزمان آماده می شود مرد عنکبوتی 3. همانطور که از عنوان آن مشخص است ، به طریقی شاهد مواجهه عجیب و غریب با واقعیتهای متناوب خواهیم بود – یکی از آنها تصورآمیز می تواند واقعیتی باشد که مرد عنکبوتی شگفت انگیز فیلم هایی تنظیم شد که شامل Jamie Foxx’s Electro بود. ناگهان همه اینها حس خیلی بیشتری پیدا می کند. مرد عنکبوتی 3 قرار است در تاریخ 17 دسامبر 2021 در سینماها افتتاح شود.

مطلب پیشنهادی  باغ وحش "ببر پادشاه" به خوبی بسته شده است

گالری – هر فیلم جهان سینمایی مارول ، از بدترین به بهترین رتبه بندی شده است: