پست زیر حاوی تباه کننده برای قسمت 2 قسمت 2 ماندالوریان.

قسمت این هفته از ماندالوریایی، “فصل 10 – مسافر” توسط پیتون رید کارگردانی شد ، که قبلاً کارگردانی هر دو را بر عهده داشت مرد مورچه ای و مرد مورچه ای و زنبور احتمالاً تصادفی نیست که در صحنه بزرگ کانتینای “فصل 10” یک بیگانه ظاهر شود که شبیه یک مورچه غول پیکر است – شبیه مورچه حیوان خانگی غول پیکر مورچه مرد مورچه ای عاقبت

این فقط یکی از تعداد زیادی تخم مرغ عید پاک ، تماس ، اسرار و … است جنگ ستارگان منابع در قسمت جدید ماندالوریایی حتی صدای فریاد جنگ ستارگان: Galaxy’s Edge ، پارک تفریحی در دیزنی لند و دنیای والت دیزنی وجود دارد. در “مسافر” ، کسی با استفاده از شعله podracer گوشت اژدهای krayt را می پزد – همان روشی که در رستوران “Ronto Roasters” در Galaxy’s Edge استفاده می شود. (آنها حتی یک موتور جعلی podracing به نمایش می گذارند ، جایی که یک خواننده animatronic گوشت های بیگانه را روی یک شاخه کباب می کند.)

مطلب پیشنهادی  کارگردان پرندگان طعمه می خواهد هارلی / سم عاشقانه پیچک Ivy در Sequel

تمام “فصل 10” را تماشا کنید ماندالوریایی تخم مرغ عید پاک در زیر:

اگر آن ویدیو راجع به بسیاری از تخم های عید پاک و اسرار موجود در “فصل 10 – مسافر” را دوست داشتید ، برخی از فیلم های دیگر ما را ببینید ، از جمله تخم مرغ های عید پاک در ماندالوریایی نمایش برتر فصل 2 ، بازخوانی ما از تاریخ ماندالور در جنگ ستارگان، و فیلم ما در مورد تمام تخم مرغ و اسرار عید پاک در ماندالوریایی فصل 1. به علاوه ، تعداد بیشتری در کانال YouTube ScreenCrush وجود دارد. برای گرفتن قسمت های بعدی ما حتماً مشترک شوید. قسمت های جدید از ماندالوریایی اولین نمایش جمعه ها در دیزنی +.

گالری – مورد علاقه ما ظهور Skywalker تخم مرغ عید پاک: