اگرچه با تغییراتی خلاقانه در پشت صحنه و مسئله کمی همه گیر جهانی ، Disney + اوبی وان سرانجام برای شروع تصویربرداری آماده می شود. و خود اوبی وان (یوان مک گرگور به دوستانش در غیرجنگ ستارگان کهکشان) می گوید او “از این موضوع بسیار هیجان زده است.”

مک گرگور اخیراً برای تبلیغ سری جدید سفر خود در پادکست Happy Sad Confused ظاهر شد راه طولانی. در اواخر مصاحبه ، مکالمه به پایان رسید اوبی وان، که به گفته مک گرگور مدت زیادی است که می رود – “از زمان او و لوکاس برای اولین بار در مورد ایده شروع به ارزیابی کردند” چهار ، شاید پنج سال “. دلیل این که او بسیار هیجان زده شده است در درجه اول کار با کارگردان دبورا چو است ، و به این دلیل که او می خواهد الگوی تعیین شده توسط ماندالوریایی، که مک گرگور فکر کرد “واقعاً خوب بود”. (اوبی وان از برخی از همان فن آوری های پیشگام استفاده خواهد کرد.)

مطلب پیشنهادی  ادای احترام قابل توجه لوپیتا نیونگو به چادویک بوسمن را بخوانید

در واقع ، مک گرگور از این مجموعه بازدید کرد ماندالوریایی برای انجام تست دوربین اوبی وان، و در یک لحظه سورئال ، لباس قدیمی اوبی وان را پیدا کرد که در انتظار او است. همانطور که او داستان را گفت:

این یک لحظه خنده دار بود که روی صحنه قدم می زد ، زیرا تعداد زیادی از خدمه ماندالوریا بودند. و من ادامه دادم ، و برای من لحظه بزرگی بود. وارد اتاق رختکن شدم و آنجا روپوشهای بژ و بندهایم و کمربندها و چکمه هایم بود. این شبیه “اوه خدای من بود.” این لباس قدیمی من بود ، بسیار شگفت آور بود.

ببینید ، اگر مک گرگور واقعاً لباسهای جدی را امتحان می کند ، این اتفاق می افتد و شما رسماً مجاز به هیجان زده شدن در مورد آن هستید. انتظار می رود سریال Obi-Wan دیزنی + در مقطعی در سال 2022 اکران شود.

گالری – هر جنگ ستارگان فیلم ، رتبه بندی از بدترین به بهترین: