پست زیر حاوی اسپویلرهای Tiger King است.

اسناد مستعار Netflix ببر پادشاه ما در میان همه گیر جهانی ، ما را به یک انحراف قوی تبدیل کرد و نام او جو اگزوتیک است. این باغ وحش سابق در حال حاضر در حال گذراندن حکم 22 ساله زندان پس از محکوم شدن به استخدام یک آدمکش برای تلاش برای قتل کارول باسکین ، صاحب یک پارک گربه بزرگ رقیب است. او همچنین بسكین را به قتل شوهر دوم خود و تغذیه او به ببرهایش متهم كرد.

روز چهارشنبه ، اندی کوهن در نمایش SiriusXM با همسر چهارم دیلون پاساژ Exotic مصاحبه کرد رادیو اندی در مورد وضعیت اگزاتیک در زندان در طول ترس از کرونور ویروس. پاساژ تأیید کرد که اگزوتیک به دلیل COVID-19 تحت قرنطینه خاصی است.

ما هر روز سه تا پنج بار صحبت می کنیم ، اما از آنجا که وی به این مرکز جدید منتقل شده است ، به دلیل زندان قبلی که در آنجا بود ، وی را در انزوا COVID-19 قرار می دهند. من هنوز از او صحبت نکردم.

کوهن سپس سؤال كرد كه آیا اگزوتیك به طور جداگانه از بقیه زندانیان قرنطینه می شود. دیلون گفت: “از آنچه می دانم ، بله.” “از آنچه او به من گفت.” جالب هست. با توجه به NBC، سوابق زندانی وجود دارد که نشان می دهد Exotic از آن زمان از زندان Grady County اوکلاهما به یک مرکز پزشکی در فورت ورث که توسط اداره زندان های فدرال اداره می شود منتقل شده است.

مطلب پیشنهادی  Bored Cinephiles اختراع خنده دار #QuarantineAMovie در توییتر

غیر معمول نیست که بیماری ها در زندان گسترش پیدا کنند ، جایی که زندانیان در آن نزدیکی زندگی می کنند. هفته گذشته ، ما متوجه شدیم که هاروی وینشتین متجاوز متجاوز و هالیوود محکوم به آزمایش COVID-19 در حین زندان مثبت است. اینکه آیا Exotic خود آزمایش COVID-19 را مثبت کرده است یا خیر ، هنوز مشخص نیست.

گالری – اعتیاد آورترین واقعیتها در Netflix:

برنامه MobileCrush Mobile را دریافت کنید