ما هنوز دو ماه از انتشار نسخه کامل فاصله داریم وقت مرگ نیست با تشکر از ویروس کرونا ، اما این بدان معنا نیست که نمی توانیم برای بیست و پنجمین فیلم جیمز باند هیجان زده شویم. MGM تیزر کلیپی جدید با تمرکز بر جدیدترین دشمن باند ، Safin (رامی ملک) منتشر کرده است. در این فیلمنامه ، ملک نظرات خود را در مورد شخصیت خود به اشتراک می گذارد. به طور خاص ، او در مورد چگونگی کار برای ایجاد شرور به خصوص “ناآرام” صحبت می کند. در زیر آن را بررسی کنید:

“آنچه او می خواهد و آنچه او مایل به انجام است ، او را به یک شخصیت بسیار ترسناک تبدیل می کند ، چه شخصا برای باند ، بلکه همچنین در سطح جهانی.” وقت مرگ نیست کارگردان کری جوجی فوکوناگا. در واقع ، عزم آرام صفین او را به تهدیدی شایسته برای باند دانیل کریگ تبدیل می کند. از آنجا که او تا به هسته اصلی خود به مأموریت خود ایمان دارد ، صفین به راحتی تحت فشار خشونت و چانه زنی قرار نخواهد گرفت. “ملک ادامه می دهد:” صفین یک دشمن بزرگ است. ” جیمز باند باید خود را با او وفق دهد. “

مطلب پیشنهادی  همه چیز جدید در آمازون نخست در ماه سپتامبر

ما ممکن است ایده بهتری از اهداف Safin و حضور کلی بی غرضانه او داشته باشیم ، اما هنوز چیزهای دیگری نمی دانیم. ما ریشه و حتی نام واقعی او را نمی دانیم. حدود 007 طرفداران تا آنجا پیش رفته اند که ادعا می کنند Safin در واقع مبدل لباس شخصی دکتر No (اولین شرور روی صفحه باند) است. در حالی که ملک این امکان را کاملاً تأیید یا تکذیب نکرده است ، او در اوایل سال جاری اظهار داشت که “احیای نفوذ ایان فلمینگ” در فیلم آینده وجود دارد.

وقت مرگ نیست در حال حاضر قرار است در تاریخ 20 نوامبر اکران شود.

گالری – هر فیلم جیمز باند از بدترین به بهترین رتبه بندی شده است: