بیماری همه گیر کروناویروس باعث درد بسیاری از افراد شده است. اما این دوره طلایی برای اتحاد دوباره دلتنگی فیلم های محبوب بود. کنجکاو در مورد آنچه دبیرستان موسیقی خدمه به نظر می رسد در سال 2020؟ می خواهم ببینم بچه ها از کجا هستند اون کاری که انجام می دهی! تا به امروز هستند؟ اکنون نمی توانید کارهای دیگری انجام دهید ، اما می توانید این کار را انجام دهید.

آخرین گروه برای اتحاد مجدد بازیگران این گروه است Goonies – که از زوم در سری جدید YouTube جاش گاد آویزان شد مجدداً جدا شد. این نمایش بازیگران معروف را برای جمع آوری پول برای امور خیریه در این زمان دشوار جمع می کند. موسسه خیریه امروز مرکز نیکوکاری بلایای طبیعی بود.

نه تنها خود گونی ها – شان آستین ، جوش برولین ، کری گرین ، جف کوهن ، کوری فلدمن ، مارتا پلیمپتون و کی هوی کوان – برای گفتگو با گاد حضور پیدا کردند ، همینطور برادران فراتلی (رابرت دیوی! جو پانتولیانو!) به همراه نویسنده کریس کلمبوس ، کارگردان ریچارد دونر ، خواننده سیندی لاوپر و حتی تهیه کننده استیون اسپیلبرگ.

مطلب پیشنهادی  وارنرز 70 میلیون دلار برای خرید اسنایدر "Justice League" هزینه خواهد کرد

می توانید نمایش را از اینجا تماشا کنید:

خوب است که همه را نه تنها در کنار هم ، بلکه با لذت بردن از شرکت یکدیگر ، مجدد صحنه های مورد علاقه ، صحبت در مورد افراد مشهور و جالب بازدید از مجموعه (از جمله هریسون فورد و کلینت ایستوود) ، و حتی بحث در مورد شانس گونی دنباله (در این مرحله خیلی به نظر نمی رسد. اسپیلبرگ می گوید آنها نتوانسته اند ایده خوبی پیدا کنند تا بتوانند متن اصلی را بچرند.) اگر وجود نداشته باشد Goonies 2 اتفاق می افتد ، حداقل امیدواریم که مجدد مراسم هیجان انگیز YouTube دوباره وجود داشته باشد.

گالری – فیلم های ترسناک برای کودکان در تاریخ: