شکل معمول Marvel Legends X-Men در حدود 6 اینچ اسباب بازی است. این امر باعث می شود كه دشمنان كلاسیك خود Sentinels را در مقیاس مناسب ترسیم كنید ، زیرا Sentinels روبات های عظیم مرگ است.

Hasbro راه حلی برای این مشکل پیدا کرده است: با ساختن بزرگترین لعنتی Sentinel که تاکنون دیده اید – به شرطی که طرفداران کافی آن را از طریق وب سایت Haslab از قبل سفارش دهند. Marvel Legends Sentinel در صورت تأمین بودجه ، قد 26.3 اینچ (669 میلی متر) بلند خواهد داشت – بیش از چهار برابر اندازه یک استاندارد. به لطف LED های موجود در سر و قفسه سینه روشن می شود (باید دو باتری AAA خریداری کنید) ، و شامل یک لوازم جانبی شاخک 18 اینچی است و یک شکل پایه با اندازه استاندارد ، با سر فوق العاده Sentinel Prime. اگر چنین مواردی مورد علاقه شما باشد ، به ازای هر خرید 70،000 امتیاز Marvel Insider نیز خواهید رسید و به کمیک دیجیتالی که در ابتدا Sentinels ظاهر شد ، دسترسی خواهید داشت ، مردان ایکس شماره 14

مطلب پیشنهادی  همه فیلم ها و نمایش های کریسمس Netflix برای سال 2020

هرچند چیز ارزان نخواهد بود. قیمت آن 350 دلار است. اگر Sentinel به هدف خود برسد ، انتظار می رود در پاییز سال 2021 به خریداران ارسال شود. قطع سفارش برای این سفارشات 24 آگوست 2020 است. در حال حاضر بیش از 2300 از 6000 واحد مورد نیاز به فروش رسیده است. بنابراین شانس بسیار خوبی است که Marvel Legends Wolverine در سال آینده توسط یک Sentinel روبرو خواهد شد – به شرط آنکه بتوانید فضای کافی برای نمایش یکی پیدا کنید.

گالری – هر فیلم X-Men از بدترین به بهترین رتبه بندی: