برای سرویس های پخش جریان بیش از هر زمان دیگری رقابت وجود دارد – اما به لطف همه گیر شدن کرونավիր ویروس ، تقاضای سرگرمی خانگی بیش از هر زمان دیگری وجود دارد. WarnerMedia امیدوار است که زمان مناسب برای شروع یک سایت پخش جدید باشد ، زیرا آنها امروز اعلام کردند HBO Max جدید در تاریخ 27 ماه مه راه اندازی شد.

در یک بیانیه مطبوعاتی ، این شرکت اعلام کرد که این سرویس با “10،000 ساعت محتوای حق بیمه” همراه با چند سری اصلی و نمایش اصلی آغاز به کار خواهد کرد. اولین مورد است زندگی عاشقانهبه عنوان “اولین سری فیلمنامه تمام قد برای ستارگان نامزد اسکار” آنا کندریک “و” تازه ای از یک مجموعه گلچین های کمدی رمانتیک “. این تریلر وجود دارد:

مورد بعدی است روی ضبط، مستند درباره “دره دیکسون ، مدیر اجرایی موسیقی در حالی که تصمیم خود را برای تبدیل شدن به یکی از اولین زنان رنگی می کند ، پس از تصمیم ، دست و پنجه نرم می کند #من هم همینطور، برای معرفی و عمومی کردن نام هیپ هاپ مغول راسل سیمونز از تجاوز جنسی. ” این فیلم در ژانویه در جشنواره فیلم ساندنس به نمایش در آمد و بحث و جدال های قابل توجهی پس از تولید اوپرا وینفری ، تهیه کننده اصلی اجرایی به دلیل “اختلافات خلاقانه” با فیلمسازان متوقف شد. این تریلر وجود دارد:

مورد بعدی است افسانهای، در مورد “تیم های مد روز” (مانند “خانه”) [who] برای رسیدن به وضعیت “افسانه ای” باید در توپ های باورنکردنی رقابت کند و حالت بیمار را به نمایش بگذارد. “

که در کرفتوپیا، “شرکت کنندگان 9 تا 15 ساله تصورات خود را به آزمایش می گذارند و رویاهای ساختگی خود را در استودیوی جادویی تحقق می بخشند.”

مطلب پیشنهادی  Look اولین نگاه W The Witcher ’فصل 2: ​​گرالت بازگشت

HBO Max همچنین دارای برندهای جدید خواهد بود لونی آهنگ کارتون در پرتاب نیز:

سرانجام، نمایش نه چندان دیر با المو گفتگوی کودکانی است که المو از آن بازی می کنند خیابان کنجد:

انتشار مطبوعات نوید می دهد اصل بیشتر در طول تابستان و پاییز در یک “دوره منظم” ، از جمله “خدمه پرواز، بازیگران و بازیگران ساخته کالی کووکو ، از Berlanti Productions و بر اساس رمان نویسنده پرفروش نیویورک تایمز کریس بوهجلیان ، “و” بسیار پیش بینی شده دوستان اتحاد بازیگران نانوشته ویژه است. ” (قرار بود این ویژه در بهار امسال فیلمبرداری شود ؛ به دلیل وجود تاخیرها به تعویق افتاد.) کتابخانه ها و فیلم های قدیمی HBO Max شامل عناوین “از مجموعه و محتوای 100 ساله وارنر برادران” ، مجموعه مطالب 100 ساله ، New Line ، عناوین کتابخانه از DC ، CNN ، TNT ، TBS ، truTV ، شبکه کارتونی ، بزرگسالان شنا ، Crunchyroll ، دندان های خروس ، لونی تونس ، گزیده ای از فیلم های کلاسیک که با همکاری TCM و سایر موارد ساخته شده است. “

در حالی که من مطمئن هستم که WarnerMedia (به ذکر نیست دوستان هواداران) آرزو می کنند که به این نتیجه رسیده اند دوستان ویژه ای که برای راه اندازی وجود دارد ، اما هنوز یک شروع مناسب است ، به ویژه اگر ارائه کتابخانه عمیق و متنوع باشد. ما در پایان ماه می فهمیدیم.

گالری – توصیه های Binge-Watch برای خدمات پخش شده مورد علاقه شما: