WarnerMedia اعلام کرده است که HBO Max از روز سه شنبه ، 17 نوامبر در دستگاه های پخش جریان آمازون Fire TV و تبلت های Fire شروع به کار می کند. پس از اجرای این ویژگی ، مشترکین فعلی HBO از طریق Prime Video Channels می توانند با استفاده از برنامه HBO Max وارد سیستم شوند. اعتبار آمازون آنها ، بدون هیچ هزینه اضافی. کسانی که برنامه HBO را در دستگاه های خود بارگیری می کنند ، به طور خودکار با برنامه HBO Max به روز می شوند.

“ما بسیار هیجان زده هستیم که مشتریان آمازون اکنون می توانند از بهترین محتوای کلاس که در HBO Max زندگی می کند لذت ببرند. هدف مستمر ما این است که HBO Max و محتوای بی نظیر آن را از طریق دستگاههایی که آنها دوست دارند در دسترس مشتریان قرار دهد. ” “Fire TV مورد علاقه مشتریان است و ما مشتاقانه منتظر همکاری با تیم آمازون هستیم تا با به نمایش گذاشتن همه آنچه HBO Max ارائه می دهد ، پایگاه مشترک موجود خود را درگیر و توسعه دهیم.”

مطلب پیشنهادی  Shoot Avatar 2’s Live-Action Shoot ’s 100 درصد کامل است ’

این اعلامیه به موقع برای بسیاری از نسخه های اصلی HBO Max که به این برنامه می روند ، شامل می شود خدمه پرواز با بازی Kaley Cuoco ، فوق العاده اطلاعاتی با ملیسا مک کارتی و بسیار مورد انتظار تازه شاهزاده دیدار مجدد بل-ایر. موارد دلخواه طرفداران مانند مایک شگفت انگیز، 13 ادامه 30، و شب تاریک در این ماه نیز برسید.

HBO Max در حال حاضر دارای 10 هزار ساعت محتوای HBO ، برادران وارنر ، دی سی ، شبکه کارتون ، شنای بزرگسالان ، فیلم های کلاسیک ترنر و موارد دیگر است. این سرویس در ماه مه راه اندازی شد ، بنابراین جای تعجب است که این مدت طولانی طول کشید تا سرانجام به دستگاه های Amazon Fire TV راه یابد. خوب، دیر رسیدن بهتر از هرگز رسیدن است.

گالری – دی وی دی های ضروری که نمی توانید در هر جایی جریان دهید:

برنامه موبایل ScreenCrush را دریافت کنید