اگر به تماشای کلاهبرداری کلاسیک و غربی غربی ملو بروکس بروید زین های فروزان در HBO Max این آخر هفته ، چیز جدیدی پیدا خواهید کرد: مقدمه ای از محقق فیلم و مجری TCM Jacquline Stewart. این به دنبال تصمیم HBO Max برای حذف مختصراً برنده جنجالی اسکار است بر باد رفته از پیشنهادات خود ، و سپس برای معرفی مجدد آن با معرفی متن متنی خود ، همچنین توسط استوارت.

در شرایطی که بر باد رفتهاستوارت تاریخچه پیچیده تولید فیلم را توضیح داد و استفاده از کلیشه های نژادی را مورد بررسی قرار داد و توضیح داد كه چرا این فیلم هنوز قطبی است حتی اگر در زمان تنظیم تورم هنوز پرفروش ترین فیلم هالیوود در تاریخ باشد. در او زین های فروزان مقدمه ، استوارت طرح فیلم را توصیف می کند و سپس مانند آن یادداشت می کند بر باد رفته، “زبان و نگرش نژادپرستانه فیلم را فرا گرفته است.” اما وی در ادامه می افزاید: “این نگرش ها مورد حمایت شخصیت هایی قرار می گیرند که صراحتا در اینجا به عنوان بزرگانی باریک و نادان به تصویر کشیده می شوند” در حالی که “چشم انداز واقعی و بسیار روشن تر فیلم توسط دو شخصیت اصلی نمایش داده می شود که توسط Cleavon Little و ژن وایلدر ” به عبارت دیگر ، فقط به این دلیل زین های فروزان حاوی زبان نژاد پرستی آن را نژادپرستانه نمی کند.

مطلب پیشنهادی  Nolan North اشتراک گذاری مجموعه عکس های "Uncharted" را بر عهده دارد

این مقدمه ، پیشینه تاریخی ارزشمندی را برای بینندگانی که به آنجا می آیند اضافه می کند زین های فروزان برای اولین بار ، و به درستی مشاهده می کند که موضع فیلم در برابر نژادپرستی کاملاً واضح است. تنها مشکل: به هیچ وجه امکان جستجوی مقدمه با کلیک یک دکمه وجود ندارد. همانطور که اکنون می ایستد ، بخشی از نمایش ویژگی های HBO Max است. اگر نمی خواهید آن را تماشا کنید یا آن را مجدداً بارگیری کنید ، برای یافتن شروع واقعی فیلم باید به جلو بروید. و گاهی اوقات شما فقط نمی توانید صبر کنید تا صحنه آتش کمپ را به نمایش بگذارید.

گالری – بهترین فیلم های سفر به جاده ها: