کارتون طولانی مدت Venture Bros. بی صدا توسط شنای بزرگسالان لغو شد ، و طرفداران از این موضوع راضی نیستند. این سریال برای اولین بار 17 سال پیش پخش شد ، اگرچه فقط هفت فصل نمایش ساخته شد. طرفداران پرشور این نمایش از آن زمان جنبش آنلاین #SaveTheVentureBros را آغاز کرده است که به رئیس اندی Forssell ، رئیس HBO Max رسیده است.

این نمایش به دنبال برادران ونچر ، هانک و دین ، ​​پدرشان دکتر Rusty Venture و محافظ نترس آنها Brock Sampson هنگام گرفتن انواع تبه کارها انجام شد. در طول سال ها ، شوخ طبعی غنی نمایش و داستان های پیچیده داستان ، آن را مورد توجه بسیاری از طرفداران قرار داد.

Forssell به طور آنلاین پاسخ اعتراض را با a پست توییتر، که در آن او نشان داد که قدرت در HBO Max “کار بر روی” صرفه جویی در نمایش با برخی از ظرفیت. پست کامل را در زیر بخوانید:

مطلب پیشنهادی  "Fargo" فصل 4 تاریخ Premiere را در FX تنظیم می کند

به نظر می رسد از پست Forssell بخشی از علاقه او به Venture Bros. سطح طرفداران مدنیت در نمایش نمایش به HBO Max است. به علاوه ، محبوبیت این مجموعه به نفع پلت فرم پخش جریانی است که از ابتدای ماه مه در تلاش است بخش انیمیشن خود را تقویت کند.

HBO Max همچنین سابقه احیای مجموعه انیمیشن های محبوب ، از جمله Cartoon Network’s را دارد زمان ماجراجویی و DC Universe’s جوان عدالت. نفوذ طرفداران نیز در سرمایه گذاری HBO Max در نقش داشت زک اسنایدر لیگ عدالت. بدیهی است که هنوز هیچ چیزی تأیید نشده است ، اما تأیید رئیس HBO Max نشانه خوبی برای طرفداران آن است Venture Bros.

گالری – بهترین مجموعه تلویزیونی انیمیشن تمام دوران: