این راز نیست Spider-Man: Into the Spider-Verse سنگها در حالی که تام هلند این اتفاق را به عنوان پیتر پارکر در اکشن زنده اخیر گرفته است مرد عنکبوتی اقساطی ، عنکبوت-آیه ما را با تجسم جدیدی از ابرقهرمانان خزنده دیواری مارول آشنا می کند: مایلز مورالس (ابراز شامیک مور).

ناگفته نماند ، به عنکبوت-آیه اولین Spidey است که واقعاً مانند یک کتاب طنز به نظر می رسد و احساس می شود. این یکپارچه یک مقدار جاه طلب از سبک های انیمیشن را با هم مخلوط می کند ، و یک سبک بصری منحصر به فرد را ایجاد می کند که با آشکار شدن داستان ، شما را کاملاً مجذوب خود می کند. به طور جدی ، شما هرگز فیلمی ابرقهرمانی مانند این را ندیده اید.

حالا ، کریس میلر ، تهیه کننده شرکت کرد توییتر برای به اشتراک گذاشتن افکار خود در مورد عنکبوت-آیه دنباله ای که در حال حاضر در کارهاست. و هشدار اسپویلر: او شایع است. میلر تکنیک های هنری مورد استفاده را “پیشگامانه” توصیف می کند ، و می گوید که آنها او را منفجر می کنند:

مطلب پیشنهادی  سرانجام پال پاتریک SpongeBob نمایش خود را آغاز کرد

بیایید این را مستقیماً. آینده عنکبوت-آیه دنباله قصد دارد اولین فیلم را “عجیب” جلوه دهد؟ در چه دنیایی حتی ممکن است؟ حال ممکن است که میلر در حال اغراق در مورد یک خرده ریز نوجوان باشد. اما با این نوع اظهارات ، اکنون واقعاً تصاویری از بین بردن فک داریم که چشم انتظار آن هستیم.

برخلاف اکثر فیلم ها در حال حاضر ، احتمال این وجود دارد عنکبوت-آیه دنباله ای که به عقب رانده می شوند بسیار باریک هستند. به عنوان یک فیلم کاملاً انیمیشن ، تحت تأثیر خاموش شدن کوروی ویروس قرار نگرفته است. Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 در حال حاضر برای اکران در 7 اکتبر 2022 آماده شده است.

گالری – هر پوستر فیلم “مرد عنکبوتی” از بدترین و بهترین ها رتبه بندی می شود: