بعد از چند هفته زندگی در دستورات “ماندن در خانه” ، آسان است کمی عصبانی شوید. وقت زیادی برای تماشای حق رای دادن به فیلم های مورد علاقه ما وجود دارد ، حالا چه؟ خوشبختانه ، هری پاتر نویسنده J.K. رولینگ یک رفتار جادویی برای همه جادوگران و جادوگران مشتاق دارد. “هری پاتر در خانه” یک پورتال آنلاین به مجموعه ای از پازل ها ، مقاله ها و آزمونها است که برای ایجاد یک “جذابیت ممنوع” از کسالت طراحی شده است.

بهترین قسمت؟ طبق گفته این وب سایت ، “درست مانند هاگوارتز و راه پله های آن ، این صفحه همیشه تغییر می کند.” این بدان معنی است که می توانید هر بار که بازدید می کنید ، در هفته های آینده برای یک تجربه جدید به وب سایت برگردید. در حالی که بخش عمده ای از “هری پاتر در خانه” به خوانندگان جوان اختصاص دارد ، محدودیت سنی برای داشتن کمی تفریح ​​جادویی وجود ندارد. بعلاوه ، دلتنگی می تواند برای بزرگسالانی که نیاز به چیزی دارند برای شکستن برنامه های کاری از خانه خود ، شگفتی ایجاد کند.

مطلب پیشنهادی  برنده اسکار "انگل" هم اکنون در Hulu پخش می شود

رولینگ سایت را روز چهارشنبه از طریق وی اعلام کرد توییتر صفحه (و نه ، شوخی احمق آوریل نبود):

علاوه بر این وب سایت جدید ، رولینگ و ناشران وی کل را تهیه کرده اند هری پاتر سری در دسترس برای معلمان برای استفاده در کلاس های آنلاین خود است. علاوه بر این ، می توانید نسخه کتاب صوتی-استفان Fry روایت شده از کتاب را بارگیری کنید هری پاتر و سنگ جادو در Audible (اگر در یک آزمایشی 30 روزه ثبت نام کنید رایگان است). در این مواقع اضطراب آور ، خوشحال کننده است که بدانیم ما از جادو برخورداریم هری پاتر در نوک انگشتان ما کسل کننده evanesco!

گالری – بهترین شخصیت های هری پاتر همه زمان ها:

برنامه MobileCrush Mobile را دریافت کنید