تصور می شد که اسنایدر کات نسخه طولانی تری از آن خواهد بود لیگ عدالت؟ باهات شوخی میکنه.

ما قبلاً اسنایدر کات را می شناختیم لیگ عدالت – رسما ، لیگ عدالت زک اسنایدر – در مقایسه با 120 دقیقه نسخه تئاتر که پس از ترک اسنایدر از فیلم در حین تولید توسط جاس ویدون تکمیل شد ، حدود چهار ساعت اجرا می شود. ما همچنین می دانستیم که اسنایدر در حال جمع آوری مجدد برخی از بازیگران فیلم برای فیلمبرداری مجدد است تا بتواند مواد دیگری را که اسنایدر هرگز برای فیلمبرداری قبل از عزیمت اولین بار به آنجا نمی برد ، ضبط کند. حالا به نظر می رسد که او است همچنین اضافه کردن شخصیت های کاملا جدید به فیلم.

هالیوود ریپورتر می گوید که Jared Leto’s Joker ، آخرین بار در سال 2016 دیده شده است جوخه خودکشی، ظاهر خواهد شد در لیگ عدالت زک اسنایدر، و در حال فیلمبرداری از مواد جدید این فیلم است:

در حال حاضر تیراندازی با بن افلک ، ری فیشر و امبر هرد در میان افراد درگیر در بالای لتو در جریان است. مشخص نیست که بازیگران دیگری در این کار دخیل هستند. حتی در حالی که فیلمبرداری رو به جلو است ، دو تهیه کننده ای که با این فیلم تئاتر درگیر بودند ، بی سر و صدا به کنار می روند. منابع می گویند ، Jon Berg و Geoff Johns ، مدیران استودیوی وقت که بر فیلم و فیلمبرداری جاس ویدون که برای نجات فیلم شکست خورده بود ، نظارت داشتند ، اعتبار تولیدکننده را در Snyder Cut دریافت نخواهند کرد.

اضافه کردن شخصیت های کاملا جدید به لیگ عدالت واقعاً به شما می فهماند که این برش جدید فیلم – که از نظر فنی یک مینی تلویزیونی است ، از آنجایی که در چهار قسمت پخش می شود – چقدر متفاوت از نسخه ای است که در سینماها پخش می شود. اما جوکر چگونه در فیلم جای می گیرد؟ در حالی که می توانید او را به نوعی در داستان اصلی مجبور کنید ، او همچنین می تواند به عنوان بخشی از برچسب جدید اضافه شده به اعتبارات پایانی کار کند. در صحنه اصلی فیلم پس از تیتراژ فیلم ، جکس آیزنبرگ ، Lex Luthor و Joe Manganiello’s Deathstroke ، نسخه شیطانی خود از Justice League را شروع کردند. جوکر درست در آن گروه قرار می گرفت – با این فرض که شما چند فیلم از او برای وارد کردن در صحنه داشتید.

مطلب پیشنهادی  پورن استار رون جرمی به جرم تجاوز جنسی متهم شد

لیگ عدالت زک اسنایدر اولین بار در HBO Max در سال 2021 به نمایش در می آید.

گالری – هر فیلم کمیک DC ، رتبه بندی از بدترین به بهترین: