ماندالوریایی اولین لایو اکشن است جنگ ستارگان مجموعه های تلویزیونی پس از دهه ها فیلم عظیم. این نمایش به لطف بافت علمی-تخیلی جالب آن ، یک قهرمان مرموز و البته آن بی حوصلگی Baby Yoda ، به یک ضربه سریع دیزنی تبدیل شد. پس از آن اولین بار در پاییز گذشته ، اصلی است جنگ ستارگان سری فیلم ها به پایان رسید و بسیاری از عدم اطمینان را درباره آینده حق رای دادن در سینماها به جا گذاشت. (بیایید یک لحظه فرض کنیم که تئاترها ظرف چند سال دیگر وجود خواهند داشت.) پس چرا اولین نمایش را نمی چرخانیم جنگ ستارگان نمایش تلویزیونی … دوباره به یک فیلم برگردید؟

این سوالی بود که مطرح شد ماندالوریایی Jon Favreau خالق اخیراً توسط تنوع. آیا او فکر می کند یک ماندالوریایی فیلم جایی پایین خط؟ او گفت که ، با توضیح اینکه مرز بین فیلم و تلویزیون ، صفحه نمایش بزرگ و پخش جریانی “اکنون تاریک شده است” ، اضافه کرد “چیزهایی که فقط در سالن های سینما می دیدید ، در جریان می بینید و فکر می کنم می تواند راه دیگری را نیز طی کند. “

وی موارد دیگری را اضافه کرد که باعث می شد انگار هیچ چیز در حال حاضر در کار نیست ، اما ایده آنچنان دور از ذهن نیست:

اینکه آیا این بدان معناست که شکارچی فضل و محکم پاسکال می تواند در صفحه فیلم ظاهر شود ، در صورت عدم اطمینان ، همچنان دلهره آور است. فاورو گفت که “عجله ای ندارد” تا نمایش را فراتر از یک پخش کند. وی افزود: “اما ما قطعاً پذیرای آن هستیم” و از دیدن اینكه داستان ما را به كجا می برد و از این انعطاف پذیری برخورداریم هیجان زده هستیم – زیرا اکنون هیچ قانون نامه ای وجود ندارد.

به خاطر داشته باشید که این هفته دیزنی اعلام کرد کل شرکت در حال تغییر ساختار است تا “تمرکز اصلی” آن در حال حرکت به جلو باشد. بنابراین یک ماندالوریایی این فیلم فقط می تواند یک “اپیزود بسیار خاص” از مجموعه معمولی باشد که به جای 30 دقیقه معمول ، 90 دقیقه طول می کشد. با این وجود ، دیدن Baby Yoda که روی صفحه نمایش غول پیکر IMAX دیده می شود ، بسیار سرگرم کننده خواهد بود. ماندالوریایی برای سریال 2 در Disney + در تاریخ 30 اکتبر بازگشت.

مطلب پیشنهادی  دیویدسون و تیم آپاتو Up

گالری – بهترین شخصیت های CGI در تاریخ فیلم: