سابق نمایش روزانه Jon Stewart میزبان یک قرارداد چند ساله با اپل را امضا کرده است ، و بازگشت او به تلویزیون را پس از ترک برنامه در سال 2015 تضمین می کند. استوارت 5 سال طول کشید تا به کار خود در زمینه دفاع و فیلم های مستقیم بپردازد ، اما او با یک نمایش جدید بازگشت متمرکز بر وقایع کنونی

مطابق با هالیوود ریپورتر، برنامه تلویزیونی اپل تی وی + هنوز عنوان نشده “استوارت را هنگامی که تعداد زیادی از موضوعات را در مرکز گفتگوی ملی و کارهای تبلیغی خودش کشف می کند ، دوباره روی صندلی لنگر می اندازد.” ناگفته نماند ، این برنامه چندین فصل است که با نور سبز روشن شده است. هر فصل با یک پادکست همراه همراه خواهد بود که بیشتر به بررسی وقایع مورد بحث در نمایش می پردازد.

استوارت میزبان نمایش روزانه برای نزدیک به دو دهه در آن زمان ، او 20 جایزه بزرگ امی را به دست آورد که 10 تای آن برنده های متوالی های مختلف بود. هجو سیاسی تند ، گزنده و خنده دار او اغلب ، استوارت را به عنوان یکی از ثابت ترین مجریان برنامه های تلویزیونی آمریکا تثبیت کرد. اخیراً ، استوارت فیلم کمدی طنز را نوشت و کارگردانی کرد مقاومت ناپذیر ، با بازی استیو کارل و رز بیرن.

مطلب پیشنهادی  دونالد گلوور لندو را در سری جدید بازی خواهد کرد

سری برنامه های تلویزیونی + TV Apple با Jon Stewart احتمالاً شباهت هایی با HBO دارند هفته گذشته امشب با جان الیور. پسندیدن هفته گذشته امشب، نمایش Jon Stewart-helmed اخبار را به شکلی طنز مقابله خواهد کرد. اپل همچنین با Busboy Productions شرکت Stewart مشارکت داشته است ، بنابراین احتمالاً در آینده شاهد برنامه ریزی بیشتری با مدیریت Stewart در پخش کننده خواهیم بود.

گالری – نمایش های تلویزیونی با بالاترین رتبه سال به سال: