چگونه می توانید در طی همه گیری یک فیلم بسازید؟ چطور شما فیلم ساختید در باره وضعیت پاندمی؟

این پیچ و خم بزرگی است که نویسنده / کارگردان Judd Apatow با پروژه بعدی خود انجام می دهد و امروز توسط Netflix در حساب رسمی توییتر خود اعلام شد. آنها فاش کردند که Apatow تهیه کنندگی ، کارگردانی و نوشتن مشترک (با) را بر عهده خواهد داشت پارک جنوبی و بانوی دینامیت تهیه کننده پم بردی) فیلم جدیدی است که “یک کمدی در مورد گروهی از بازیگران و بازیگران زن است که در داخل یک حباب همه گیر در یک هتل گیر کرده اند و سعی در تکمیل یک فیلم دارند.”

در ماه های اخیر ، برخی از فیلم های پرفروش که در ابتدای همه گیری تعطیل شدند ، با پروتکل های ایمنی Covid-19 مانند حباب اشاره شده در خلاصه داستان فیلم Apatow ، دوباره شروع به تیراندازی می کنند. هر چند گاهاً ، آن پروتکل ها بی اثر بوده اند و فیلم هایی از این دست بتمن و دنیای ژوراسیک: سلطه به دلیل قرار گرفتن در معرض ویروس کرونا مجبور به خاموش شدن موقت اضافی در هنگام خدمه شدن یا قرنطینه شدن شدند.

مطلب پیشنهادی  Look اولین نگاه W The Witcher ’فصل 2: ​​گرالت بازگشت

از یک طرف ، این بیماری هنوز بسیار جدی است – با توجه به نیویورک تایمز، بیش از 135000 نفر فقط در 15 نوامبر با Covid-19 تشخیص داده شدند. اکثر کارشناسان پیش بینی می کنند موارد در طی چند ماه آینده ادامه داشته باشد. از طرف دیگر ، اگر نمی توانید به دیوانگی تلاش برای ساختن فیلم در میان همه اینها بخندید ، چه می توان می خندی؟

گالری – عجیب ترین محصولات مارول که می توانید بخرید: