خوب لیگ عدالت سریال های فیلم مانند هر کسی که می خواست این کار را نکند ، اما در مورد a Justice League Dark نمایش تلویزیونی؟ این مانند فیلم خواهد بود ، فقط تاریک تر! (و امیدوارم خوب باشد.)

ما چند ماه پیش این حرف را زدیم که J.J. ربات بد Abrams در حال ساخت هر دو فیلم و نمایش بر اساس لیگ عدالت spinoff که برای اولین بار در سال 2011 معرفی شد و از ابرقهرمانان فوق طبیعی مانند جان کنستانتین ، مرده ، زاتانا و دیگران بهره می برد. اکنون تنوع گزارش می دهد که سرویس جریان فعلی HBO Max یک تعهد تولید به Bad Robot برای Bad Robot داده است Justice League Dark نمایش تلویزیونی:

این تیم برای اولین بار در سال 2011 معرفی شد که یک فیلم سینمایی زنده با محوریت کتابهای طنز سالها در این آثار قرار داشت. اخیراً در ژانویه گزارش شد که دی سی و برادران وارنر در حال طرح ریزی هر دو پروژه فیلم و تلویزیون در جهان “Justice League Dark” بودند. یک فیلم انیمیشن در سال 2017 منتشر شد که کیانو ریوز در سال 2005 با بازی کنستانتین در یک فیلم مستقل بازی کرد.

فیلم اکشن زنده که در بالا ذکر شد می توانست توسط گیلرمو دل تورو کارگردانی شود ، اما نسخه وی از اموال هرگز مورد آزمایش قرار نگرفت.

مطلب پیشنهادی  اکنون ده فیلم برتر Netflix

بعلاوه Justice League DarkHBO Max برای دو نمایش Bad Robot Bad نیز امضا کرد: یک مفهوم اصلی به نام گرد و غبارو یک نمایش تلویزیونی مبتنی بر درخشان جهان به نام چشم انداز، که به عنوان “مجموعه ای از هیجان و ترسناک” توضیح داده می شود که داستان های غیرقابل توصیف هتل Overlook ، معروف ترین هتل خالی از سکنه در داستان های آمریکایی را کشف می کند. ” این به نظر می رسد مانند یک گلچین وحشت a la منطقه گرگ و میش، همه با یک تنظیم مشترک. این می تواند جالب باشد. ما می دانیم که این مکان حداقل 237 اتاق دارد. اگر هر اتاق یک داستان ترسناک داشته باشد ، آن نمایش می تواند برای مدت طولانی قدرتمند اجرا شود. اگرچه برخی از برنامه نویسان اصلی آن توسط coronavirus به تأخیر افتاده است ، HBO Max هنوز هم قرار است در ماه مه راه اندازی شود.

گالری – هر فیلم طنز DC ، از بدترین به بهترین رتبه: