مورد بی مهری قرار دارند جنگ ستارگان فیلم ها و سپس وجود دارد ویژه جنگ تعطیلات جنگ ستارگان – یک فیلم تلویزیونی به قدری مخوف و وحشتناک است که جورج لوکاس پس از اولین نمایش آن در زمستان سال 1978 هرگز اجازه پخش مجدد آن را نداد. بیش از 40 سال بعد ، این ویژه هنوز به انتشار رسمی ویدئوی خانگی نرسیده است. (اگر بخواهید آن را تماشا کنید می توانید بوتلگ را پیدا کنید. تا این روزها در خوابیدن مشکلی ندارید ، توصیه نمی کنم.)

اما همه چیز جنگ ستارگان تولید می کند ، مهم نیست که مورد بی مهری قرار بگیرد ، در نهایت دنباله ای می یابد. در این فصل کریسمس ، دیزنی + ارائه می دهد LEGO Star Wars Holiday Special، به روزرسانی فیلم قدیمی برای نسل جدید طرفداران و اسباب بازی های آنها. ویژه جدید از چند جهت با مورد قبلی متفاوت است. اصلی ویژه تعطیلات بیشتر یک نمایش متنوع بود تا یک نمایش معمولی جنگ ستارگان این ویژگی ، با نمایشنامه های مشاهیر تصادفی ، اعداد موسیقی و حتی یک کارتون (با اولین حضور ستاره آینده فرانچایز Boba Fett). لگو نسخه یک داستان معمولی تر است – البته با چشمک زدن زیاد جنگ ستارگان در شوخی – و فقط چند مورد اشاره به نمایش اصلی دارد. مهمترین تفاوت از همه: LEGO Star Wars Holiday Holiday ویژه جذاب و خنده دار و راهی بسیار دلپذیر برای گذراندن 47 دقیقه است.

همانطور که در اصل است ویژه تعطیلات، این روز زندگی در است جنگ ستارگان کریسمس ، تعطیلاتی مبهم در کریسمس که توسط Wookies جشن گرفته می شود. این بار ، ری (هلن سدلر) و دوستانش اندکی پس از وقایع روز زندگی را جشن می گیرند ظهور Skywalker. تردید در توانایی های خود به عنوان استاد جدی و معلم به فین ، ری بقیه اعضای باند را برای یافتن یک اثر مهم در معبد جدی رها می کند. این doodad سبز درخشان توانایی ارسال هر کس را دارد که آن را به عقب و جلو در زمان نگه دارد.

در ابتدا ، ری از این چیز مسافرتی سفر به زمان جدی برای بازدید از صحنه های معروف استفاده می کند جنگ ستارگانگذشته آموزش لوک با یودا در Dagobah ؛ Qui-Gon و Obi-Wan در روزهای منتهی به جنگ های Clone دور هم وهم می زنند. سپس ری در رویارویی امپراتور ، دارت ویدر و آخرین تقابل لوک قرار می گیرد بازگشت جدی، و سیتی ها می فهمند که این وسیله سفر در زمان قدرت بیشتری را برای آنها به ارمغان می آورد. این باعث نبرد بین ری و ویدر برای کنترل گوهر است که در طول زمان و مکان در جهش می کند جنگ ستارگان کهکشان تا زمانی که تقریباً هر چهره آشنایی از تاریخ طولانی حق رای دادن ظاهر کامو (تا ستاره های ماندالوریایی)

اگر موردی را دیده اید لگو کارتون ها ، شما تمرین را می دانید: جوک های بی احترامی ، خود ارجاعی ، و بسیاری از اقدامات احمقانه ، مبتنی بر اسباب بازی. ( ویژه تعطیلات به کارگردانی کن کانینگام است که پیش از این کارگردانی می کرد لگو بر اساس مارول و جهان ژوراسیک.) در حالی که انیمیشن به عمد نازک است ، جزئیات قابل توجهی در شخصیت ها وجود دارد. در نمای نزدیک ، می توانید تکه های رنگی جداگانه روی کلاه ایمنی Vader و نقص های کوچک پلاستیکی Rey’s را مشاهده کنید. حتی اگر این نمایش در مورد دسته ای از اسباب بازی های حساس باشد ، بسیار بهتر از نمونه اصلی است جنگ ستارگان ویژه تعطیلات انجام داد

مطلب پیشنهادی  چگونه شایعه بازگشت به هاوربردهای آینده واقعاً آغاز شد

فقط یک عضو اصلی از اصلی است ویژه تعطیلات در اینجا ظاهر می شود ، زیرا آنتونی دانیلز برای صداگذاری C-3PO (دوباره دوباره!) آماده است. لایو اکشن دیگر جنگ ستارگان اعضای بازیگری که در نقش های مکمل ظاهر می شوند ، از جمله بیلی دی ویلیامز در نقش لاندو و کلی ماری تران در نقش رز تیکو. بقیه شخصیت های آشنا توسط بازیگران قبلی صداگذاری شده اند جنگ ستارگان مجموعه های انیمیشن شامل تام کین در نقش یودا و مت لنتر در نقش آناکین. حتی اگر اینها بیشتر شبیه صدا باشند ، بسیار قانع کننده هستند. هلن سدلر یک حلقه مرده برای دیزی ریدلی است ، و یک ری بسیار خنده دار ، بسیار جدی می سازد.

با توجه به جنگ ستارگان LEGO لحن کنایه آمیز را نشان می دهد ، دیدن آن بسیار خوب بود لگو ویژه تعطیلات مستقیم تر نمایش اصلی را اقتباس کنید (یا مستقیم تر مسخره کنید). غیر از موارد زندگی روز (که جزئیات جزئی جزئی از داستانی در مورد تاریخ طولانی است جنگ ستارگان) ، این ویژه جدید از مورد قبلی دور می ماند. در پایان ، “ویژه تعطیلات”نام تجاری هوشمندانه تری برای مضمون کریسمس است جنگ ستارگان نشان دادن بیش از هر چیز دیگری. انتظارات خود را بر این اساس تنظیم کنید – مانند زمانی که قبلاً با مشاهده شکل هدیه های زیر درخت اندازه هدیه های تعطیلات خود را اندازه می کردید – و اوقات خوبی خواهید داشت

گالری – شگفت انگیز است جنگ ستارگان هنر مفهومی: