واقعاً اتفاق می افتد ما واقعاً قصد داریم مربا شویم از نو.

فضای جم 2 واقعی است. این یک فیلم واقعی است یا حداقل سال آینده خواهد بود. امروز ، LeBron James عنوان و آرم فیلم را برای 63 میلیون دنبال کننده خود در اینستاگرام فاش کرد. اعطا شد ، این آرم به عقب برگشته بود زیرا او آن را با دوربین جلوی گوشی خود شلیک کرد. اما تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که آن را به صورت افقی تلنگر کنید و می بینید: این فیلم نامیده می شود فضای جم: یک میراث جدید.

پست اینستاگرام جیمز در اینجا آمده است:

به خاطر مقایسه ، در اینجا اصلی است فضای جم آرم در پوستر تئاتری فیلم اول. به الگوی دایره ای مشابه توجه داشته باشید ، فقط چرخانده می شود ، بنابراین به جای افقی عمودی است:

مطلب پیشنهادی  تفاوت بزرگ بین "کاپیتان آمریکا" و "کاپیتان مارول"

فیلم اصلی با بازی مایکل جردن و بازیگران Looney Tunes در سال 1996 اکران شد. دنباله سالها و سالها مورد بحث قرار گرفته است – و نسخه ای با LeBron در نقش اصلی انسان در سال 2014 اعلام شد. اگرچه قرار است تیراندازی به دنباله تابستان گذشته آغاز شده باشد ، اما هنوز شاهد تیزر ، تریلر ، یا تصاویر از فیلم بعد از این مدت زمان ، به نظر می رسد که عاقبت در نهایت نزدیک به انتشار است. جلوگیری از هر گونه تاخیر پیش بینی نشده ، فضای جم: یک میراث جدید در 16 ژوئیه 2021 در سینما ها افتتاح می شود.

گالری – بهترین سریال های تلویزیونی متحرک تاریخ: