به نظر می رسد برای تماشای بازگشت Elle Woods به صفحه نمایش بزرگتر باید صبر کنیم. مطابق با تنوع، قانونی بور 3 این فیلم تا تاریخ 20 مه 2022 در سینماها اکران نخواهد شد. این فیلم در ابتدا قرار بود در ماه فوریه برگزار شود ، اما این پروژه حتی قبل از اینکه Covid-19 بیشترین تولیدات اصلی فیلم را از ریل خارج کند ، قادر به رسیدن به این مهلت نبود.

ریز ویترسپون در نقش نمادین خود به عنوان دانشجوی دختر جنجالی تبدیل شده و تبدیل به دانشجوی رشته حقوق هاروارد شد. فیلمنامه توسط مندی کالینگ و دن گور تکمیل شده است (پارک ها و تفریحات، بروکلین ناین نه) حالا تنها چیزی که باقی مانده است برای است قانونی بور 3 برای پیدا کردن یک کارگردان ما هنوز چیز زیادی در مورد این طرح نمی دانیم و جزئیات انتخاب بازیگران در زیر بسته بندی شده اند.

از نظر قانونی بلوند در سال 2001 با فروش قابل توجه 141 میلیون دلار در گیشه به بازار آمد. موفقیت فیلم باعث ایجاد دنباله ای در سال 2013 شد Legally Blonde 2: قرمز ، سفید و بلوند. با وجود بررسی های منفی ، این پیگیری 125 میلیون دلار درآمد کسب کرد. ناگفته نماند ، این امتیاز به یک موزیکال کاندید شده توسط تونی اقتباس شد که یک سال در برادوی اجرا شد. یک سوم از نظر قانونی بلوند فیلم به احتمال زیاد مانند بقیه عملکرد خوبی دارد ، اما ابتدا باید سالن های سینما مجدداً بازگشایی شوند. امیدوارم تا سال 2022 خوب باشیم.

مطلب پیشنهادی  تریلر ‘Cherry’: The Russos ’Avengers’ Followup

ویترسپون سه کوئل را از طریق شرکت تولیدی Hello Sunshine تولید خواهد کرد. مارک پلات که تهیه کننده هر دو است به او ملحق خواهد شد قانونی بور 1 و 2 با پیشرفت بقیه سالهای 2020 و 2021 ، ما مطمئناً در مورد موارد مورد انتظار بیشتر خواهیم آموخت قانونی بور 3.

گالری – بهترین فیلم های جنایی با رانندگی زنان: