چه کسی می خواهید بسازید؟ شکارچیان شبح! LEGO طراحی جدیدی را برای مدل Ecto-1 خود نشان داده است شکارچیان شبح برای به دام انداختن ارواح استفاده کنید. این مجموعه به عنوان تساوی دنباله آینده ایجاد شد Ghostbusters: زندگی پس از مرگ، که در ابتدا قرار بود در سال 2020 منتشر شود. در واقع ، در اکتبر 2019 بود که خبر جدیدی منتشر شد شکارچیان شبح مجموعه ابتدا ظاهر شد. حتی اگر این فیلم تا سال 2021 به تأخیر افتاده باشد ، شما می توانید به محض 15 نوامبر Ecto-1 خود را سفارش دهید.

چه نوع ویژگی هایی را در این مینیاتور Ecto-1 خواهید یافت؟ برای مبتدیان ، یک آنتن ردیابی وجود دارد تا بتواند ارواح را به همراه صندلی “توپچی” برای گرفتن ارواح در حین حرکت ماشین “بو” کند. بر اساس شهاب سنگ کادیلاک میلر 1959 ، Ecto-1 دارای چندین جزئیات یکپارچهسازی با سیستمعامل است که در این خودرو کار شده است. حتی یک وسیله نقلیه دام Remote Trap نیز وجود دارد تا بتوانید “ارواح را در حال حرکت نابود کنید.” حتی می توانید با کشیدن یک اهرم روی سقف یک تله شبح مینیاتوری را از وسیله نقلیه آزاد کنید.

مطلب پیشنهادی  شما می توانید به عنوان آرنولد شوارتزنگر در جدید 'درنده، DLC بازی

حال ، اجازه دهید به جزئیات بپردازیم. مجموعه Ecto-1 LEGO یک مجموعه پیچیده است که با 2،352 قطعه عرضه می شود. طول ماکت 47 سانتی متر یا 18 و نیم اینچ است. این ممکن است اولین مدل Ecto-1 نباشد که توسط LEGO ایجاد شده است ، اما قطعاً بزرگترین و پیچیده ترین است. هنگامی که محصول هفته آینده به بازار عرضه می شود ، با قیمت خرده فروشی 199.99 دلار فروخته می شود. در اینجا چند تصویر دیگر وجود دارد:

Ghostbusters: Afterlife ، به کارگردانی جیسون ریتمن ، دنباله ای مستقیم برای شکارچیان شبح و Ghostbusters II. در حال حاضر برای اکران نمایشی در 11 ژوئن 2021 تنظیم شده است.

گالری – عجیب ترین کالاهای Ghostbusters که تاکنون ساخته شده است: