از نظر فنی ، جنگ ستارگان Skywalker Saga با پایان یافت ظهور Skywalker پاییز گذشته اما ظاهراً داستان میکند ادامه دهید (غیر متعارف ، زیرا اینها ، مانند اسباب بازی ها) در ماه جاری هستند LEGO Star Wars Holiday Special در دیزنی +. در خلاصه داستان رسمی پیوست شده به پیش پرده جدید آمده است که ویژه برنامه “مستقیماً به دنبال وقایع سال جنگ ستارگان: ظهور Skywalker. (همانطور که از تریلر مشاهده می کنید ، ری دارای چراغ چراغ زرد جدیدی است که در انتهای فیلم نیز به نمایش گذاشته است.)

ری در حالی که راهی برای بازدید مجدد از رویدادها پیدا می کند ، از ری پیروی می کند جنگ ستارگان فیلم های گذشته ، به علاوه بسیاری از ارجاعات به فیلم اصلی ، وحشتناک جنگ ستارگان ویژه تعطیلات که همه شما می دانید و از آنها متنفرید این نمایش همچنین دارای صدای جنگ ستارگان ستاره ها کلی ماری ترنس (رز تیکو) ، بیلی دی ویلیامز (لاندو کالریسیان) و آنتونی دانیلز (C-3PO) تریلر زیر را تماشا کنید:

مطلب پیشنهادی  سرویس جریان جهانی DC برای تبدیل شدن به سایت فقط کمیک

در خلاصه داستان رسمی این نمایش آمده است:

به طور مستقیم وقایع “جنگ ستارگان: The Rise of Skywalker ، “ری وقتی دوستانش را ترک می کند تا با یک BB-8 ماجراجویی جدیدی را آغاز کند تا دانش عمیق تری از Force را به دست آورد ، دوستانش را ترک می کند تا برای روز زندگی آماده شوند. در معبد مرموز جدی ، او را از طریق لحظات دوست داشتنی در یک ماجراجویی جدول زمانی پرتاب می کنند جنگ ستارگان تاریخ ، در تماس با لوک اسکای واکر ، دارت ویدر ، یودا ، اوبی وان و دیگر قهرمانان و شرورهای برجسته از هر 9 فیلم حماسه اسکای واکر. اما آیا او او را به جشن روز زندگی باز می گرداند و معنای واقعی روحیه تعطیلات را می آموزد؟

LEGO Star Wars Holiday Special اولین بار در دیزنی + در 17 نوامبر برگزار می شود.

گالری – پوسترهای فصل 2 ماندالوریان از سراسر جهان: