ثور: عشق و تندر سرانجام فیلمبرداری را در استرالیا آغاز کرده است. این خبر را ستاره کریس همسورث اعلام کرد که در فیلم آینده مارول فاز چهار نقش خدای نورس را بازی خواهد کرد.

فیلم به کارگردانی Taika Waititi به دلیل همه گیر شدن با تاخیرهای زیادی در تولید روبرو شده است. در ابتدا قرار بود در آگوست سال 2020 شلیک شود ، اما قوانین قرنطینه و محدودیت های سفر انجام این کار را غیرممکن می کند. تقریباً شش ماه بعد ، ثور: عشق و رعد دوباره در مسیر خود قرار گرفته است.

همسورث تصویری را در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت که در کنار وایتیتی و گروهی از رقصنده های مراسم بومی حضور دارد. همسورث در زیرنویس خود نوشت: “یک آغاز زیبا برای شلیک امروز ما با برگزاری مراسم Welcome to Country از رقصندگان Gamay از ملت Gadigal و Bidiagal و اجرا و کاراکیا توسط رقصندگان Maori از Te Aranganui.” وی سپس به بیان تاریخچه مختصری از روز استرالیا که آغاز فیلمبرداری آن همزمان بود ، پرداخت. پست کامل وی را در زیر بخوانید:

مطلب پیشنهادی  ادی مورفی برای اجرای اولین مجموعه استندآپ در دهه های خیریه

پیوستن به همسورث برای ثور: عشق و رعد کریس پرات در نقش پیتر کوئیل / ستار-لرد ، کارن گیلان در نقش سحابی ، ناتالی پورتمن در نقش جین فاستر / ثور ، تسا تامپسون در نقش والکری و کریستین بیل در نقش گور خدا قصاب است. ظاهر مت دیمون نیز شایعه شده است ، اما تأیید نشده است. در حالی که ما درباره داستان فیلم آینده اطلاعات زیادی نداریم ، پورتمن در اکتبر گذشته فاش کرد که خط داستانی جین فاستر به ثور توانا طنز

ثور: عشق و تندر قرار است در 11 فوریه 2022 آزاد شود.

گالری – بهترین پوسترهای مارول در همه زمان ها: