کوین !!

ستارگان فیلم: آنها دقیقاً مثل ما هستند! و درست مثل ما ، آنها عاشق ماسک های ترفندهای احمقانه ای هستند که می توانند برای محافظت از خود در معرض Covid-19 استفاده کنند. مورد در مورد: حفاری چه تنها در خانه ستاره ماکولای کالکین امروز توییت کرد. برای جلوگیری از احتمال انتشار ویروس کرونا ، او یک ماسک گرفت – از چهره خودش که فقط از خانه تنها جیغ می کشد.

توییت خود را در زیر مشاهده کنید ، در حالی که کالکین بزرگسال “پوست پریده” خود را به عنوان کوین مک آلیستر پوشیده است ، که توسط “Aaaaaaaa!” او مشهور شده است. بیان از تنها در خانه پوستر فیلم:

توهمی. و امتیازات پاداش برای نمایش در مقابل مدل ساختمان امپایر استیت ، اشاره ای واضح به هنر پوستر برای خانه تنها 2.

اگر همه اینها باشد تنها در خانه بحث به شما هول می دهد تا دوباره فیلم را ببینید ، این فیلم در حال حاضر از طریق HBO Max پخش می شود – همراه با آن Home Alone 2: Lost in New York، خانه تنها 3، تنها در خانه 4، و کلاسیک جاودانه تنها در خانه: Heist تعطیلات. (آنها نبودند همه دزدی های تعطیلات؟ Nevermind.) به طور متناوب ، شما همچنین می توانید رتبه بندی ما را از بهترین فیلم های 1990 – از جمله فیلم اصلی بخوانید تنها در خانه. (که در واقع بالا نگه می دارد!)

مطلب پیشنهادی  تماشای وسلی اسنایپ مصاحبه "تیغه" را با شخصیت انجام دهید

به خاطر داشته باشید که به مکالی کالکین گوش دهید و “ماسک خود را فراموش نکنید”. آن پسر یک یا دو چیز در مورد محافظت از خود در برابر خطر شدید می داند. جو پسی و دانیل استرن: شما بعدی هستید. به آن برسید ، راهزنان مرطوب.

گالری – فیلم های وحشتناکی که در واقع جوایز اسکار را بردند: