همه ما شاهد بازگشت فوریوسا خواهیم بود.

یکی از جالب ترین – و چند مورد خوش بینانه – از داستان های همه گیر ویروس کرونا ، کارگردانی جورج میلر است که بی سر و صدا نقشه برنامه ریزی شده خود را طراحی می کند دیوانه مکس spinoff / prequel که به زندگی فوریوسا ، قهرمان چارلیز ترون از Mad Max: Fury Road، در سالهای اولیه او حتی وقتی بیشتر دنیا در حال قفل شدن است ، میلر در حال توسعه این پروژه است – هنگامی که ملاقات حضوری غیرممکن است ، از بازیگران در مورد بزرگنمایی تست می کند. حتی تبدیل شدن جهان به یک منظره جهنمی واقعی دوپایشی هم نتوانست جلوی جورج میلر را بگیرد دیوانه مکس.

و حالا به نظر می رسد او بازیگر را برای بازی در نقش Furiosa جوان پیدا کرده است. هالیوود ریپورتر می گوید آنیا تیلور-شادی از جهش های جدید و ساحره نقش اصلی را بازی خواهد کرد ، کریس همسورث و یحیی عبدالمتین دوم هر دو برای بازی در سایر نقش های اصلی متصل هستند قبل از اینکه حتی بپرسید ، بله ، جورج میلر انتظار دارد این فیلم را کارگردانی کند. با این حال ، این پروژه دقیقاً قرار نیست از فردا شروع به تصویربرداری کند:

اگرچه این فیلم با نور سبز روشن نیست ، اما بازیگران پس از سالها انتظار طرفداران فیلم و سالها تحریک بازی توسط میلر ، که گفته بود می خواهد به شخصیت و آن دنیای پس از آخرالزمانی برگردد ، پروژه را در مسیر ساخت قرار داد. میلر کارگردانی ، نویسندگی و تهیه کنندگی این پروژه را بر عهده خواهد داشت ، و با داگ میتچل ، شریک تولید طولانی مدت و بنر میلر میچل مستقر در استرالیا همکاری می کند.

تصور یک پروژه صداگذاری هیجان انگیزتر از یک جورج میلر جدید دشوار است دیوانه مکس فیلمی با بازی آنیا تیلور-جوی ، کریس همسورث و یحیی عبدالمتین دوم – البته به جز فوریوسا فیلمی با بازی چارلیز ترون در نقش فوریوسا. هنوز هم ، این شماره 2 بسیار خوب است. بیایید امیدوار باشیم که چراغ سبز قبل از نزدیک شدن به دنیای واقعی برای رسیدن به مرحله قبل اتفاق بیفتد دیوانه مکس

گالری – بهترین پوسترهای اکشن تاریخ:

مطلب پیشنهادی  زاک اسنایدر مدیرعامل "لیگ عدالت" را اعلام کرد