یک بیوگرافی موسیقی درباره مدونا سالهاست که در دست ساخت است – حداقل از سال 2017 ، زمانی که یونیورسال حق فیلمنامه مشهور لیست سیاه را در مورد زندگی خود با عنوان خریداری کرد جاه طلبی بلوند توسط الیزه هولاندر. این فیلمنامه پس از خریداری این حقوق توسط یونیورسال عناوین زیادی ایجاد کرد زیرا خود مدونا از دیدن شخصی که داستان خود را تعریف می کند خوشحال نبود و در آن زمان در اینستاگرام نوشت: “هیچ کس نمی داند من چه می دانم و آنچه دیده ام. فقط من می توانم داستانم را تعریف کنم. “

اکنون او فرصت خود را بدست خواهد آورد ، همانطور که یونیورسال امروز اعلام کرد که آنها اکنون در مورد یک فیلم از زندگی خود با مدونا همکاری می کنند. او فیلم را کارگردانی می کند و فیلمنامه را با دیابلو کودی برنده اسکار می نویسد. در اینجا بیانیه مدونا در مورد اعلامیه از طریق است هالیوود ریپورتر:

من می خواهم سفر خارق العاده ای را که زندگی به عنوان یک هنرمند ، یک موسیقیدان ، یک رقصنده – یک انسان ، در تلاش بوده است تا راه خود را در این جهان طی کند ، منتقل کنم. کانون این فیلم همیشه موسیقی خواهد بود. موسیقی مرا حفظ کرده و هنر مرا زنده نگه داشته است. داستانهای ناگفته و الهام بخش بسیاری وجود دارد و چه کسی بهتر از من می تواند آن را تعریف کند. به اشتراک گذاشتن اتومبیل غلتکی زندگی من با صدا و بینش ضروری است.

بیوگرافی های موسیقی همچنان به درآمد کل زیادی دست می یابند (راپسودی Bohemianمجموع گیشه های سراسر جهان: 903 میلیون دلار) و جوایز (راپسودی Bohemianمجموع اسکار: پنج نامزدی و چهار جایزه ، از جمله بهترین بازیگر نقش اول مرد. آنها به یکی از ژانرهای قابل اعتماد هالیوود تبدیل شده اند. نوازنده ای که در واقع داستان خود را می نویسد و کارگردانی می کند ، چین و چروک جدید و جالب توجهی است ، خصوصاً از آنجا که فیلم های بیوگرافی اغلب برای همگن سازی تاریخ مطابق با خواسته های مخاطبان اصلی ساخته می شوند. دشوار است تصور کنید که یک بیوگرافی نسبت به این مورد نسبت به زندگی موضوع خود – یا حداقل دیدگاه موضوع زندگی خود – صادق باشد.

مطلب پیشنهادی  "Scoob!" از تئاترها پرش می کند و مستقیماً به VOD می رود

گالری – DVD و Blu-ray بسیار ارزشمند: