هفته گذشته اعلام شد كه جانی دپ از سوم خارج می شود جانوران خارق العاده فیلم به این معنی بود که حق رای دادن برای بازی در نقش گریندل والد شیطانی ، شرور اصلی مجموعه spinoff هری پاتر ، به یک بازیگر جدید احتیاج داشت. تولید از قبل آغاز شده بود Fantastic Beasts 3 در زمان استعفا دپ ، ظاهراً بنا به درخواست استودیوی تولیدی Warner Bros پس از آنكه وی یك پرونده افترا را در انگلیس در مورد مقالات مربوط به رابطه اش با همسر امبر هرد از دست داد. این بدان معناست که زمان یافتن جایگزین بسیار مهم است.

طبق Deadline ، مردی که به احتمال زیاد این نقش را به عهده می گیرد مادس میکلسن است هانیبال و دکتر استرنج شهرت اگرچه هنوز یک معامله انجام نشده است ، اما تجارت ادعا می کند که وی در “مذاکرات اولیه” برای این بخش در حال انجام است:

گفته می شود که پس از یک روز فیلمبرداری از فیلم ، از دپ خواسته شد که آنجا را بگیرد – او برای کل فیلم به او پول می دهد اما یک معامله 5 تصویری دارد – و برادران وارنر از آن زمان برای بازی در یک بازیگر جدید مسابقه می داده است. حدس و گمان هایی در مورد تعداد زیادی از این اخبار مطرح شده است ، اما من می شنوم که یتس یکی از طرفداران پر و پا قرص میکلسن است و بازیگر دانمارکی شخصی است که می خواهند او را حبس کنند.

با رزومه ای پر از آدمهای بد خوشتیپ ، دلهره آور مانند لو شیفر از کازینو رویال، به نظر می رسد میکلسن یک انتخاب ایده آل برای این نقش باشد. Fantastic Beasts 3 قرار است در تاریخ 15 ژوئیه 2022 در سینماها افتتاح شود.

مطلب پیشنهادی  قربانیان هاروی واینشتاین در دادگاه 19 میلیون دلار از دادگاه حل و فصل کردند

گالری – بهترین شخصیت های هری پاتر ، رتبه بندی شده: