کودک یودا با آن چشمهای جذاب و غول پیکر خود به شما نگاه می کند تا به شما یادآوری کند: ماندالوریایی برگشته

از فردا می توانید اولین فصل پخش سریال را به صورت مستقیم پخش کنید ماندالوریایی در دیزنی +. اگر نمایش از همان برنامه دقیق سال گذشته پیروی کند ، قسمت های جدید جمعه ها در ساعت 3:00 بعد از ظهر (12:00 صبح) در دیزنی + به نمایش در می آیند. دلیل دیگر اینکه جغد شب باشید: اولین کرک جدید را پیدا می کنید ماندو قسمتها

در فصل 2 ، ماندالوریان (پدرو پاسکال) متهم به پیوند دوباره کودک (کودک یودا) با بقیه از نوع مرموز خود است. از آنجا که ما تاکنون فقط Yoda ، Yaddle و The Child را دیده ایم و هیچ مفهومی از محل تولید آنها نداریم ، احتمالاً این کار ساده ای نخواهد بود. بعلاوه ، ماندو باید با موف گیدئون (جیانکارلو اسپوزیتو) که کودک یودا را برای اهداف شیطانی خود می خواهد معامله کند و همچنین دارکسابر را داشته باشد ، یک چراغ برق منحصر به فرد که اهمیت زیادی برای مردم ماندالور دارد. در این فصل همچنین بازگشت متحدان ماندو ، کارا دون (جینا کارانو) و گریف کارگا (کارل ودزر) وجود دارد که به او در جستجوی جدید کمک خواهند کرد.

مطلب پیشنهادی  نویسنده "قانون و نظم" به دلیل تهدید پست ها در مورد معترضین اخراج شد

دیزنی + به عنوان یک تیزر تبلیغاتی کوچک برای اشتهای شما برای فصل جدید ، یک سری کاملا جدید را منتشر کرد ماندالوریایی پوستر از سراسر جهان – فقط در صورتی که خود را در اسپانیا ببینید جنگ ستارگان کنوانسیون و باید بدانید که چگونه به اسپانیایی بگویید “This is the way”:

و این هم پیش پرده نهایی فصل 2 برای ماندالوریایی:

ماندالوریایی فصل 2 در 30 اکتبر از دیزنی آغاز می شود. قسمت های جدید هفتگی جمعه ها پخش می شود.